Співзасновник OnePlus представив Nothing Phone (1) з світлодіодами у кришці

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Стартап Nothing співзасновника OnePlus Карла Пея представив свій перший смартфон Nothing Phone (1). Фішкою пристрою стало підсвічування з 900 світлодіодів та дисплей із симетричними рамками.

Поведінку підсвічування можна налаштувати через спеціальний додаток – світіння може бути різним залежно від ситуації. Наприклад, під час заряджання або отримання повідомлень та дзвінків. Також можна встановити один із десяти «візуальних рингтонів» для певних контактів.

Смартфон отримав 6.55-дюймовий OLED-дисплей із вбудованим сканером пальця, частотою 60-120 Гц та роздільною здатністю Full HD+. Усередині – процесор Snapdragon 778G+ та акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33 Вт.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Є бездротове заряджання як смартфона (15 Вт), так і аксесуарів, наприклад навушників, від нього (5 Вт). Корпус захищений захисту від пилу та води за стандартом IP53. Є NFC та стереодинаміки.

Роздільна здатність селфі-камери становить 16 Мп, а у складі основного два сенсори – головний на 50 Мп і ширококутний на 50 Мп. Основний датчик Sony IMX766 підтримує як оптичну, і електронну стабілізацію зображення. 

Продажі будуть на запрошення. Версія на 8+128 ГБ коштує 399 фунтів стерлінгів (28 000 рублів), на 8+256 ГБ – 449 фунтів стерлінгів (31 000 рублів), а на 12+256 ГБ – 499 фунтів стерлінгів (35 000 рублів). Nothing каже, що смартфон з’явиться більш ніж на 40 ринках, включаючи Велику Британію, Японію, Індію та країни континентальної Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.