Новий Байрактар успішно випробував ракету з лазерним наведенням

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ударний БПЛА Bayraktar AKINCI на випробуваннях успішно запустив розроблену компанією Aselsan ракету з лазерним наведенням LGK-82. Про це написала у Twitter компанія Baykar.

Як повідомляється, ударний БПЛА на висоті 10 км запустив крилату ракету з лазерним наведенням, яка точно вразила задану умовну ціль.

Крилаті ракети з лазерним наведенням вже застосовувалися в пілотованій авіації, але вперше випробувані на ударному безпілотнику.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

https://twitter.com/BaykarTech/status/1543134284512468994?s=20&t=1t3M5z_uC6G4QYbBs2PRPA

ДОВІДКА. Габарити Akinci: довжина – 13,5 м, розмах крил – 20,6 м, висота – 4,1 м, максимальна злітна вага – 4500 кг, корисне навантаження – 1350 кг (450 кг всередині і 900 кг зовні), стеля – 12 км, час польоту – 24 год. Має шість підвісних точок для ракет МАМ-Т, МАМ-L, МАМ-С, Cirit, Mk81, Mk82 і СОМ ALCM. Обладнаний радаром з активною фазованою антенною решіткою AESA, системою націлювання від Aselsan, тепловізором, оптичними камерами і різними сенсорами. Двигуни АІ-450Т постачає Запорізьке машинобудівне КБ “Прогрес” ім. Івченка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.