Приблизний час читання: 5 хв

Люди які вижили після коронавіруса перерахували характерні ознаки захворювання

0

Люди які вижили після коронавіруса перерахували характерні ознаки захворювання. Інформацією поділилося закордонне видання The Times of India.

Коронавірус був оголошений пандемією, так як випадки зараження продовжують рости. Найчастіше COVID-19 являє собою грипоподібні симптоми, які включають в себе лихоманку і сухий кашель. Оскільки лікарі і вчені в усьому світі все ще намагаються знайти ліки від небезпечного захворювання, представлений розширені список ознак у людей, які благополучно перемогли недугу. Зокрема, про біль в області носових пазух повідомив місцевий житель Ухань. За його словами, дискомфортні відчуття були досить сильними, до чого додавалися здавлювання в горлі, ломота в тілі. Людина також поскаржилася на те, що його вуха готові були «лопнути», настільки виразні були симптоми. При цьому медики прокоментували, що не варто використовувати самостійно підручні засоби для масажу, що може принести більше шкоди, ніж користі.

Інша людина яка вижила після коронавіруса повідомила про сильну головну біль, точніше, за шкалою 10, вона була 15. Чоловік при цьому описав неприємне відчуття роздратування очей і свербіж, що схоже на алергічну реакцію. Наступний представник сильної статі звернувся до медиків зі стенозом гортані, що супроводжувалося безперервним кашлем. Мешканка Сіетла зазначила, що першими симптомами, які вона зазнала, були сильні головні болі, в тілі і суглобах, поряд з дуже високою температурою.

Читайте також  Смертність від COVID-19 в США може бути вищою, ніж вказано в офіційних даних

Житель Род-Айленда зазначив хрипкий подих зі складнощами з диханням, а громадянин Таїланду був здивований тим, що відчуває незрозумілу втому. Пацієнт з Делі поділився, що відчував лихоманку в той день, коли повернувся зі своєї поїздки в Італію, а потім симптом повернувся через кілька днів. Виживший після коронавіруса з Оксфордшира заявив про почуття, ніби ось-ось знепритомніє.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут