Apple: прагнення до єдиного зарядного пристрою вбиває інновації

2

Європарламент знову приступив до активної вирішення питання з уніфікацією єдиного стандарту зарядних пристроїв. Чиновники планують примусово зобов’язати компанії, які займаються виробництвом смартфонів, перейти на використання універсального роз’єму. Представники Apple вже відреагували на цю ініціативу, зазначивши, що таким чином ЄС «задушить інновації».

На думку Apple, будь-які правила, що обмежують виробника в виборі типу роз’єму для смартфона, буде більше шкодити користувачам, ніж допомагати. В якості підтвердження своєї заяви вендор представив результати дослідження аналітичної компанії Copenhagen Economics. Експерти підрахували, що перехід гаджетів Apple на інший тип зарядного пристрою обійдеться в $ 1,7 мільярда і може вдарити по екології, оскільки мільйонам людей належить відмовитися від використання Lightning, викинувши старі блоки живлення і кабелі.

«Apple виступає за інновації. Ми вважаємо, що рішення ЄС зі стандартизацією зарядних пристроїв принесе шкоду як споживачам, так і розвитку технологій. Порт Lightning сьогодні використовується більш ніж на 1 мільярд пристроїв. Заборона на використання даного стандарту може привести до появи величезної кількості електронних відходів.

У 2009 році Комісія вже розглядала варіант переходу на micro-USB, чим могла б обмежити розвиток Lightning і USB Type-C. В результаті виробники самі відмовилися від 30 видів зарядних пристроїв, зупинившись на трьох: USB Type-C, micro-USB і Lightning.

Ми сподіваємося, що Комісія продовжить шукати рішення, яке не обмежуватиме здатність галузі впроваджувати інновації і пропонувати клієнтам нові цікаві технології », – заявили в Apple.

Представники корпорації також відзначили, відзначили, що індустрія і так скоротила кількість типових роз’ємів до трьох, а незабаром, з відмовою від micro-USB, їх і зовсім залишиться два. У компанії сподіваються, що Європейська Комісія знайде рішення проблеми, яка не завдасть шкоди здатності виробника до впровадження інновацій.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Главное – инновации. Удобство пользователей – дело десятое. Да и не в них дело – Аппле пытается защитить свою исключительность и заставить покупать продукты только своего производства.

  2. Зовсім (Еппл) “втратили розум” 🙁
    Це я не кажу про вартість девайсів від Еппл.
    Які ще млін іновації? Ви пригадуєте цю величезну кількість різних зарядок від кожного виробника? Заряз ці зарядки ДІЙСНО засмічують середовище.
    Як би моя воля то я б придушив Еппл надійніше – нафіг нам іновації такою ціною.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут