У Китаї почали діяти нові норми, що вимагають від місцевих операторів зв’язку сканувати особи користувачів, які реєструються в якості абонентів стільникової мережі.
За словами уряду, новий закон спрямований на боротьбу з шахрайством і дозволить «захистити законні права та інтереси громадян у кіберпросторі». Зокрема, передбачається, що він допоможе запобігти крадіжці особистих даних і перепродажу SIM-карт.
Про плани прийняти цей закон стало відомо у вересні.
Трьома найбільшими китайськими операторами є China Telecom, China Unicom і China Mobile.
У Китаї працюють світові лідери в області програмного забезпечення для розпізнавання облич, включаючи Megvii і SenseTime. Розпізнавання облич в цій країні вже стає звичним методом аутентифікації при користуванні повсякденних послуг, таких як платежі в торгових точках та на транспорті, а також схвалення кредиту. Системи розпізнавання облич працюють в супермаркетах, метро та аеропортах.
У липні інформаційне агентство Сіньхуа повідомило про встановлення систем розпізнавання облич на в’їздах в 59 населених пунктів. Також відомо, що в оснащення китайської поліції входять окуляри з функцією розпізнавання облич.
Розробники популярного бенчмарку AnTuTu опублікували березневий рейтинг задоволеності користувачів різними пристроями Apple. Лідером топу став iPad Air…
У квітні президент США Дональд Трамп оголосив про підвищення імпортних мит на закордонні товари, що…
Користувачі китайських пристроїв Apple зіткнулися з серйозною проблемою, пов'язаною з неможливістю активації ШІ-сервісу Apple Intelligence,…
Згідно з останніми повідомленнями від інсайдерів, Apple продовжує працювати над сенсорними кнопками з тактильною віддачею…
Компанія Sony готується презентувати свій новий флагманський смартфон Xperia 1 VII у травні 2025 року.…
Apple вже кілька років намагається знизити свою залежність від Китаю, переорієнтовуючи виробничі ланцюги на Індію,…