Приблизний час читання: 3 хв

У МВС розповіли, як планують контролювати дотримання карантину серед українців, евакуйованих з-за кордону

0

Перевіряти, як українці, які повернулися з-з кордону, дотримуються самоізоляції, можуть почати за допомогою даних мобільних операторів.

Такою ідеєю на своїй сторінці в Facebook поділився заступник глави МВС Антон Геращенко. Він розповів, що правоохоронці починають вибірковий контроль самоізоляції серед громадян, які повернулися з-за кордону.

Десятки тисяч дільничних і патрульних поліцейських приступають до масового вибіркового контролю умов дотримання карантину. Від цього без перебільшення залежить майбутнє боротьби з епідемією коронавіруса. Не виключаю, що цих заходів буде недостатньо і за прикладом Південної Кореї, Ізраїлю та Польщі державі доведеться звернутися до мобільних операторів і банкам, щоб здійснювати контроль за умовами карантину через моніторинг мобільних мереж, – написав Геращенко.

Правоохоронці почали автоматизовано отримувати від прикордонників інформацію про десятки тисяч українців, які підписали особисті зобов’язання про двотижневої самоізоляції. За порушення правил карантину загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень (стаття 44-3 КУпАПП).

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут