Приблизний час читання: 3 хв

В Україні розробили особливий обряд для поховання померлих від коронавіруса

У той час як ВООЗ на цю тему так і нічого і не сказала

0

Як стало відомо, міністерство охорони здоров’я України розробило правила для особливого обряду поховання людей, померлих від коронавіруса.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшко, в зв’язку з тим, що ВООЗ не створила жодних спеціальних правил для поховання померлих від коронавіруса, українські експерти вирішили самі зайнятися цією проблемою і розглянути це питання, щоб визначити всі можливі ризики при похоронах.

“Ми змушені вам рекомендувати скоротити час і кількість людей, проводжаючих людину в останню путь при коронавірусній хворобі, оскільки тут є можливість недотримання правил карантину, які сьогодні забороняють ритуальні обряди, і це може спричинити адміністративну і кримінальну відповідальність” , – йдеться в заяві заступника міністра охорони здоров’я України. Також він окремо відзначив той факт, що прощальні ритуали несуть загрозу інфікування коронавірусів.

Читайте також  Український хакер намагався продати 773 мільйонів вкрадених адрес електронної пошти
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут