Українські міста могли б повністю забезпечити себе “сміттєвою” енергією

1
246
Виробництво біогазу може вирішити енергетичну та екологічну проблеми в Україні.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юрій Косюк, голова правління агроіндустріального холдингу “Миронівський Хлібопродукт”, на підприємствах якого розміщені біогазові установки, що переробляють курячий послід та інші відходи, перетворюючи їх на електроенергію і добрива.

“Якщо на території конкретних об’єднаних територіальних громад існує полігон твердих побутових відходів, який забезпечить постійний обсяг сировини, то, безумовно, така громада може вирішити питання енергоресурсів самостійно. За нашими розрахунками, біогазова установка потужністю 5 МВт забезпечить електроенергією до 18 тис. квартир”, – вважає експерт.

Читайте також  Летающий костюм «Железного человека» теперь реальность (ВИДЕО)

На думку автора, впровадження Комплексної програми енергомодернізації України зменшить тарифи на ЖКГ, поліпшить екологічну ситуацію в Україні, приведе країну до енергонезалежності, наблизить її до передових європейських країн, поліпшить якість життя українських громадян, зменшить навантаження на державний та місцеві бюджети, активно сприяючи децентралізації, і створить нові робочі місця.

Загрузка...

1 коментар

  1. Поки в Україні буде правити жидівська , компрадорська банда вальцманів, гнойсманів, яценюків, бурбаків, льовочкіних, бойко та їхніх хохляцько-большовиських посіпак – луценків, розенків, рев, то не буде діла… Абсолютно некваліфікована банда може тільки красти і виводити накрадене у офшори ! Корупція з’їдає Україну, а очолює корупцію ОСОБИСТО ПОРОШЕНКО-ВАЛЬЦМАН !!!Він скоро стане таким же “нєрукоподаваємим” як Янукович !!! Керівники всього світу вже знають , що воно є ворюга й корупціонер !

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут