Що буде робити HomePod з усім почутим в приміщенні

80

У будинках українців та й власне усього світу стає все більше розумних приладів. Вважається, що будинок – це наша фортеця, проте всі ці розумні прилади можуть збирати дані про нас і передавати їх. Де найбільше особистого, як не вдома.

Наприклад, виробник пилососів Roomba iRobot відкрито говорить про рішення збирати дані про житлові приміщення і продавати їх іншим компаніям. А як буде вести себе розумний пристрій HomePod від Apple?

HomePod ще не можна поставити в своєму будинку, але потенційні покупці вже цікавляться тим, як пристрій буде працювати з персональними даними користувачів, адже колонка може постійно слухати все, що відбувається у нас вдома.

За даними Cult of Mac, один з клієнтів Apple звернувся в компанію з листом, в якому він поцікавився, що HomePod робитиме з особистими даними користувачів. Apple дала чітку і зрозумілу відповідь. HomePod не передає жодну додаткову інформацію в Apple до того моменту, поки колонка не розпізнає ключову фразу «Привіт, Siri». Все почуте після цієї фрази передається в зашифрованому вигляді за допомогою анонімного Siri ID.

Зараз читають  Apple представить нові iPhone та iPad цієї весни. Що про них відомо?

Нам також відомо, що HomePod аналізує параметри приміщення для того, щоб забезпечити краще звучання аудіо. За словами Apple, всі ці аналізи відбуваються локально і не вимагають передачі інформації про вашу кімнату в Apple.

Відповідно до політики компанії Apple, дані, які передаються в зашифрованому вигляді, компанія не планує збирати і продавати. Це стосується не тільки HomePod, але і всіх пристроїв з Siri. Іншими словами, розумна колонка HomePod не становить загрози для вашого особистого простору.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я