До порту USB – C на відеокартах Nvidia Turing, як виявилося, можна підключити мишку, навушники і навіть смартфон

2228

Як відомо, у відеокарт Nvidia Тьюринга лінійки RTX є порт USB-C. Він є у всіх моделей Founders Edition, а ось у нереференсних зустрічається не так часто.

Даний порт підтримує стандарт VirtualLink і офіційно призначений для підключення гарнітур VR. Однак, як виявилося, цей порт можна використовувати і для підключення інших пристроїв.

Можливо, хтось перевіряв це і раніше, але ресурс Eurogamer, ймовірно, став першим, хто провів масштабний тест можливостей роз’єму USB-C на відеокарті Тьюринга. Джерело використало відеокарту GeForce GTX 2080, але можна взяти і будь-яку іншу.

Для початку фахівці джерела взяли SSD Adata SX8200 Pro, підключивши його через адаптер. У результаті вийшло, що швидкість передачі даних склала 750 МБ/с, але при підключенні до роз’єму USB-C на системній платі накопичувач показував 1000 МБ/с.

Крім того, джерело підключав до відеокарти концентратор USB 3.0, адаптер USB-C на USB-A, смартфон Samsung Galaxy S9+, навушники Razer Hammerhead, адаптер Ethernet і пару моніторів. У всіх випадках все працювало відмінно, хіба що при підключенні смартфона виявилося, що з дешевим кабелем зв’язка не працює, але працює з дорогим.