Xiaomi представила інноваційну технологію телескопічних лінз для смартфонів, як в дзеркальних фотоапаратах

186

Сьогодні компанія поділилася успіхами розробки власної системи телескопічних лінз. Xiaomi вдалося створити телескопічний об’єктив з надвеликою апертурою, що дозволяє збільшити чіткість на 20% і світловий потік на фантастичні 300%. Щоправда, розробники поки не повідомили, в якому смартфоні з’явиться це рішення і коли буде налагоджено виробництво.

За останні кілька років якість фото- і відеозйомки мобільних пристроїв сильно зросла, і останнім нововведенням в покращенні якості знімків і записів є перископічні телеоб’єктиви. У Xiaomi вирішили піти далі, розробляючи більш досконале рішення, і сьогодні можна сказати, що розробникам це вдалося.

Популярні новини  На що здатна камера Xiaomi Mi 11i. Опубліковані наочні приклади

На представлених відео можна помітити, що телескопічна лінза висувається так само, як і в дзеркальних цифрових фотоапаратах. Використовуваний об’єктив має велику діафрагму, що дозволяє досягти кращих оптичних результатів, незважаючи на компактність модуля.

Скоріш за все перший смартфон з новою технологією телескопічних лінз з’явиться вже в наступному році. Можливо, побачити інновацію вживу можна буде в смартфонах серії MIX.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я