Приблизний час читання:3 хв

У Google цікава нова функція: відтепер можна знайти пісню, наспівуючи мелодію

0

Часто буває так, що в голові крутиться мотив якоїсь пісні, але ви не пам’ятаєте ні назви, ні слів, тому знайти її в Мережі стає дуже складно. Google оновила Google Assistant, який тепер допоможе вам, навіть якщо ви не знаєте слова, виконавця і не володієте ідеальним слухом.

У Google цікава нова функція: відтепер можна знайти пісню, наспівуючи мелодію

Тепер можна попросити Google знайти пісню, просто наспівуючи або насвистуючи мотив, причому Google Assistant відмінно справляється з різними сценаріями: коли користувач викладається по-повній, супроводжуючи запит словами, простими звуками типу «лалала» або просто «мукає» собі під ніс засівший в голові мотив. Досить запустити останню версію програми Google, натиснути мікрофон і запитати, що це за пісня. Після чого Google Assistant послухає вашу версію протягом 10-15 секунд і запропонує кілька варіантів на вибір. Ми вже перевірили – функція працює просто відмінно.

Популярні новини  Samsung працює над двома новими чіпсетами Exynos

Для використання цієї нової функції вам не потрібен ідеальний слух. Google відзначає, що мелодія пісні схожа на відбиток пальця: кожна з них має свою індивідуальність. У Google створили модель машинного навчання, яка дозволяэ зіставити ваш гул, свист або спів з потрібним «відбитком пальця».

Популярні новини  Перші фото та технічні характеристики Redmi K30S

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут