Google створила власне кладовище загиблих проектів

Користувачі часто засмучуються, коли компанія Google “радує” їх черговим оголошенням про закриття чергового сервісу. У мережі навіть запустили цифрове кладовище старих продуктів компанії Killed By Google. Тепер Google вирішила по-своєму почати святкувати Хелловін і створила власне кладовище закритих проектів.

Правда, поки воно реалізовано тільки у вигляді сезонного “лякаючого ” плаката в головному холі кампуса компанії в Сіетлі. Фотографію плаката опублікувала одна зі співробітниць, Дана Фрід (Dana Fried), на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

На постері зображені надгробки для таких проектів, як легендарний Google Reader, Picasa, Google Buzz, Orkut, Google Wave і Google+. І якщо про деякі з них можна згадати без жодного жалю, то Google Reader явно заслужив великих почестей-надгробок рази в два побільше або персональну гробницю.

Улюблений багатьма Google Reader для читання RSS мертвий вже більше шести років. Коли Google оголосила про його закриття, користувачі зіткнулися з цією проблемою. GReader був настільки хороший, що просто не дозволив своїм конкурентам вижити і гідної заміни йому не було. Особливо сильно це відчули ті, хто професійно залежить від RSS-рідерів. Що ж, тепер Google хоча б віддала Google Reader деяку данину поваги.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Може, краще зробити доступний цвинтар для негідних ідей та менталітетів (майбутніх). Моделі існують для всіх, вони обмежaть сенси фінансового благоуспіху

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я