Ось це заява: ”Київстар” прокоментував звинувачення Lifecell

1

Мобільний оператор “Київстар” відповів на претензію з приводу блокування номерів своїх абонентів в рамках послуги MNP, яка запрацювала з 1 травня 2019 року. Нагадаємо, один з керівників компанії Lifecell Ісмет Язиджи направив лист голові НКРЗІ зі скаргою на свого прямого конкурента. За його словами, абонентів, які хочуть перейти від Kyivstar, масово блокують.

Читайте також  В мережі з’явились фотографії нової версії Windows: деталі

У прес-службі “Київстар” відповіли, що компанія виконує всі заявки, які відповідають вимогам затвердженого НКРЗІ “Порядку надання послуг перенесення номерів”.

Зокрема, клієнту може бути відмовлено в перенесенні номери у випадку, якщо він подав неповні або недостовірні дані про себе, подав заявки відразу до декількох операторів мобільного зв’язку, тощо. Технічних обмежень щодо надання сервісу з боку Kyivstar немає.

“Однак, як ми неодноразово говорили, послуга MNP – нова для телеком-ринку України, технологічно складна, у ній задіяно багато компаній, крім операторів мобільного зв’язку. Тому на початковому етапі роботи у якоїсь зі сторін можуть виникати короткочасні складності. Якщо такі труднощі виникають на стороні Київстар, ми їх оперативно усуваємо в робочому порядку”, – повідомили в прес-службі Kyivstar.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут