Приблизний час читання: 4 хв

5G смартфони стали значно важчі попередників. Samsung Galaxy S20 визнано найлегшим цього року

Найлегшим смартфоном цього року визнано: Samsung Galaxy S20

0

З початку 2020 року виробники смартфонів почали масово випускати пристрої з підтримкою мереж 5G. Однак громіздкі екрани, більш потужна продуктивність і ще й додаткове енергоспоживання 5G змушує виробників встановлювати в них акумулятори великої ємності. Але великі батареї часто негативно впливають на «корпус» пристроів. Ось чому габаритність 5G смартфонів кидається відразу в очі.

Кілька днів тому один з користувачів показав список 22 нових флагманських телефонів у 2020 році. За винятком Samsung Galaxy Z Flip, решта – це пристрої 5G. Як ви здогадуєтесь, у цій таблиці основна увага приділяється габаритності і вазі.

 

 

Як показано в таблиці, титул “найлегшого флагманського телефону 5G” отримав Samsung Galaxy S20. Телефон зі складаним екраном Z Flip також виявився зручним і легким. А Huawei P40 і OnePlus 8, які ще не доступні у продажу, знаходяться близько, з вагою, що коливається на рівні від 180 г і вище. Samsung Galaxy S20 + важить лише 186 г, а шкіряна версія OPPO Find X2 важить 189 г. Його керамічна версія важча, досягає 209 г, тоді як OnePlus 8 Pro важить 199 г, він коливається в межах 200 г.

Читайте також  Samsung Galaxy S20 масово перестають заряджатися

5G смартфони стали значно важчі попередників. Samsung Galaxy S20 визнано найлегшим цього року

Що стосується інших флагманських пристроїв, то вага перевищує 200г. “Найважча” модель – Huawei Mate Xs. Це єдиний 5G-смартфон, який досягає позначку у 300г. Однак цей складаний екран фактично еквівалентний 1,5 телефону, і ця габаритність є виправданою.

Варто нагадати, що Honor 30 вийде 15 квітня. Він матиме товщину 8,1 мм і вагу 185 г. Таким чином, він стане одним з найтонших і легшим 5G-смартфоном.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут