Смартфон LG G9 ThinQ скасований, як і вся лінійка LG G

Презентація нової лінійки очікується цього літа

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Згідно з повідомленнями корейських ЗМІ, компанія LG відмовиться від випуску смартфона LG G9 ThinQ. Раніше повідомлялося, що він може перейти з преміального в середній сегмент і отримає однокристальнe систему Qualcomm Snapdragon 7 Series, однак тепер з’явилися відомості про повне скасування смартфона.

У свіжому звіті говориться, що LG повністю відмовиться від лінійки смартфонів LG G, тому G9 ThinQ, G10 ThinQ і наступні моделі не побачать світло. Замість серії LG G виробник готується представити нову лінійку смартфонів.

Смартфон LG G9 ThinQ

Перший смартфон нової лінійки буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 765G, він отримає екран діагоналлю від 6,7 до 6,9 дюйма, а також чотирьохмодульну камеру з головним датчиком зображення роздільною здатністю 48 Мп.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Очікується, що ємність акумулятора складе близько 4000 мА • год, а ціна смартфона складе близько 800 доларів. Презентація нової лінійки очікується цього літа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.