У Xiaomi Mi Band 4 є нова функція, про яку ніхто не знає

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Власники Xiaomi Mi Band зазвичай користуються лише базовими можливостями браслета: повідомлення, трекінг кроків і управління музикою.

Реклама

Але якщо покопатися, виявиться, що у браслета є десятки додаткових можливостей, які найчастіше вкрай корисні.

Так, утиліта Notify & Fitness for Mi Band має унікальну фичу під назвою «Не втрать телефон». Як вона працює?

При включенні цієї опції браслет встановлює на телефоні будильник з заданим інтервалом. Поки браслет знаходиться в радіусі дії Bluetooth телефону, сигнал ніколи не задзвонить, так як скрипт буде автоматично зрушувати час далі і далі. Однак варто власнику відійти від телефону досить далеко, як девайс тут же видасть гучний сигнал.

Його ви або почуєте самі, або вчасно звернуть на смартфон увагу оточуючі, які тут же почнуть шукати власника. Забути або втратити девайс з такою функцією практично неможливо. Цікаво, що навіть на просунутих годинниках начебто Apple Watch нічого подібного немає: це справжній ексклюзив браслета від Xiaomi .

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: