А чи буде взагалі iPhone 9?

0

19 лютого 2020 року iPhone, у якого багато імен (iPhone SE 2 і iPhone 9 просто найпопулярніші з них), і якого офіційно не існує в природі, засвітився в 15-секундному відеоролику. За місяці віртуального існування, на підставі даних невідомого походження, освічена публіка “намалювала” в своїй уяві, яким він буде – аж до найдрібніших деталей. Але краще один раз побачити ніж багато разів уявити: в ролику “iPhone 9” зовсім інший.

Невже повторюється те, що трапилося в 2010 році? У січні 2010 розробляється в той час iPhone 4 засвітився на в’єтнамському сайті. Фотографії були жахливої ​​якості, але за легендою їх знімали потайки, десь в Китаї, ризикуючи життям – але експерти не купилися і визнали ці фотографії фейком. На фотографіях був iPhone 4, вони були справжніми. А 18 березня 2020 року анітрохи секретний iPhone 4 потрапив в чужі руки, був куплений за п’ять тисяч доларів 2010 року електронним виданням Gizmodo, і засвітився вже по повній.

Про його розтині, поки матеріал не прибрали з сайту на вимогу Apple, міг прочитати будь-який, кого це цікавило. Якісні знімки (вид зовні і нутрощі), з поясненнями фахівців і сміливими припущеннями. І все це було правдою. І ось – лютий 2020 року, на TikTok ролик, в якому невідома модель iPhone показана з усіх можливих ракурсів, і це зовсім не “iPhone 8 з сучасною начинкою”.

Зовнішній вигляд iPhone 9

Запропонований публіці (нам з вами) невідомий iPhone, на думку експертів – iPhone 8 або інший схожий на нього смартфон, тільки в покупному корпусі міняє його зовнішній вигляд. Такі корпусу продаються, їх охоче купують все, кому не подобається “убогий дизайн” належить їм iPhone і ті, кому нестерпно хочеться виділитися. По ряду ознак (шпалери, застарілі відео-додатки і т.п.) на телефон встановлена ​​iOS 12. Експерти, як в січні 2010 року, визнали пристрій показане в ролику фейком. Не всі аргументи однаково переконливі, наприклад, застарілі відео-додатки можуть встановлюватися на iPhone, що продаються в Китаї, через обмеження і заборон місцевого регулятора, але до деяких з них варто прислухатися: косметичні зміни в дизайні не в її стилі, Apple дуже неохоче його змінює – але якщо змінює, то радикально, до невпізнання. А у “iPhone 9” в відео – точно такий же екран, як у iPhone 8. Швидше за все, це підробка. 9 з 10. Скоро дізнаємося точно.

Що відбувається з виробництвом “iPhone 9”?

Новини з Китаю, перегороджена карантинними кордонами і повного жахливих чуток, суперечливі. Одночасно, часто з інтервалом в кілька годин, в одних і тих же ЗМІ, з’являються повідомлення про те, що виробництво бюджетної моделі iPhone намертво встало з-за відсутності комплектуючих, що темпи виробництва нарощуються, що все більше число заводів бере участь в здійсненні цього життєво важливого проекту, і це ще не все відтінки новин. Крім іншого, що відбувається в Китаї ще й засекречено.

Apple не має до подій ніякого відношення. З приводу “бюджетного iPhone” їй не було сказано ні слова. Не було жодного натяку, що це може бути правдою. Все, про що нам відомо, видобуто або “аналітиками” з Тайваню, що публікують закриту і не підлягає розголошенню інформацію серйозних компаній і досі живими, хоча в гуманності ці компанії запідозрити складно, або придумано абсолютно сторонніми для Apple людьми.

Читайте також  Названо смартфони, які дешевшають найповільніше

Відбуватися з виробництвом може що завгодно, але, за агентурними даними, підготовка до виробництва “iPhone 9” почалася ще в минулому році. Сам телефон ще тестували, в ньому виявляли і виправляли недоліки – але з більшою частиною його конструкції все було вже затверджено, тим більше що найскладнішого для Apple (зміни дизайну) в планах не було. Складнощі, пов’язані зі спалахом вірусу, були передбачувані. Не прийняти це до уваги в Foxconn не могли.

Проблеми з нестачею окремих комплектуючих цілком можливі, на складальних лініях працює від 30 до 40 відсотків персоналу, заходи проти поширення зарази заважають нормальній роботі – але замовлені 15 мільйонів штук, до випуску яких готувалися заздалегідь, або хоча б перша частина цієї партії, цілком можуть встигнути до 3 квітня. Повторю ще раз: про те, як насправді йдуть справи знають в керівництві Китаю, Foxconn і Apple. І навіть якщо до якоїсь частини цієї інформації є доступ у “аналітиків”, вони не стануть її розкривати.

А чи потрібна нам презентація Apple?

Ні, в Apple ще не зійшли з розуму (в цьому випадку вони стали б як все, що неможливо було б не помітити), і адміністрація Трампа не має до цього ніякого відношення. Опитування на тему “Чи проводити Apple березневе подія або обмежитися прес-релізами”, прямо зараз проводить мій колега Олександр Богданов. З будь-якого IP-адреси можна проголосувати тільки один раз. Варіантів відповіді – чотири. Тих, хто проголосував проти всіх просять (не наполягаючи ні на чому) повідомити правильний на їхню думку відповідь в коментарях.

Мені сподобалося окрему думку одного з опитаних – то, що потрібно пояснювати публіці, на кшталт 3-мірних сенсорів або AirTag, потрібно дохідливо представляти зі сцени; для всього, що і без цього зрозуміло (для того ж iPhone 9), абсолютно достатньо прес-релізів. Незважаючи на деякі дивні речі опитування, за своєю суттю він такий же як опитування в нашій країні: незалежно від результатів голосування Apple надійде так як вважає за потрібне. Источник

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут