Oppo та інші бренди “затизерели” минулого року технологію піддисплейних камер, показавши прототип смартфонів з піддисплейними камерами. Xiaomi також продемонстрували цю фішку в своєму прототипі, але поки що, на думку генерального директора Redmi Лу Вейбінга, масове виробництво неможливе, принаймні зараз.
“Просто уявіть, як будуть працювати такі камери на дисплеї з великим показником PPI (пікселі на дюйм). На даний момент середній PPI приблизно рівний 400, а коли PPI на такому рівні, пропускна можливість світла дуже низька, що серйозно впливає на якість фото.”
Все схоже на те, що звичайні панелі з роздільною здатністю QHD+/QHD i FHD+/FHD значно сильно знижують пропускну можливість світла в екран. Це означає, що результати фото будуть дуже шумними. Також представники Xiaomi заявили, що це: “створить феномен появи кольорових плям по краях дисплея”. Це означає, що рішення для введення піддисплейних камер не буде таким простим, як банально знизити роздільну здатність дисплея.
“На даний момент, з теперішніми технічними можливостями, неможливо знайти ефективне рішення, яке вирішить всі проблеми” – пояснив Вейбінг, додавши, що ця технологія “досі далека від масового виробництва”.
Це необов’язково означає, що смартфони з цією технологією будуть комерційно доступні, але це означає, що вони будуть представлені, скоріш за все, не від Xiaomi.
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…