Oppo та інші бренди “затизерели” минулого року технологію піддисплейних камер, показавши прототип смартфонів з піддисплейними камерами. Xiaomi також продемонстрували цю фішку в своєму прототипі, але поки що, на думку генерального директора Redmi Лу Вейбінга, масове виробництво неможливе, принаймні зараз.
“Просто уявіть, як будуть працювати такі камери на дисплеї з великим показником PPI (пікселі на дюйм). На даний момент середній PPI приблизно рівний 400, а коли PPI на такому рівні, пропускна можливість світла дуже низька, що серйозно впливає на якість фото.”
Все схоже на те, що звичайні панелі з роздільною здатністю QHD+/QHD i FHD+/FHD значно сильно знижують пропускну можливість світла в екран. Це означає, що результати фото будуть дуже шумними. Також представники Xiaomi заявили, що це: “створить феномен появи кольорових плям по краях дисплея”. Це означає, що рішення для введення піддисплейних камер не буде таким простим, як банально знизити роздільну здатність дисплея.
“На даний момент, з теперішніми технічними можливостями, неможливо знайти ефективне рішення, яке вирішить всі проблеми” – пояснив Вейбінг, додавши, що ця технологія “досі далека від масового виробництва”.
Це необов’язково означає, що смартфони з цією технологією будуть комерційно доступні, але це означає, що вони будуть представлені, скоріш за все, не від Xiaomi.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…