Приблизний час читання: 4 хв

Так буде виглядати Huawei Mate 40 Pro

0

В мережі з’явилися якісні рендери флагманського камерофону Huawei Mate 40 Pro, який буде анонсований тільки в жовтні цього року.

Дана модель була створена на базі витоків і патентних зображень, які вже з’явилися в мережі. Імовірно, смартфон отримає екран-водоспад, краї якого будуть загинатися прямо на корпус, як у Huawei Mate 30 Pro.

Фронтальна камера буде подвійною, вона буде врізана прямо в активну область екрану в лівому верхньому кутку. Дактилоскопічний датчик буде вбудований під поверхню екрану. Нехай не всім користувачам подобаються підекранні сканери відбитків пальців, вони поступово витісняють з ринку датчики, які розташовані на задній і бічний панелях смартфонів.

Основна камера буде виконана в круглому блоці, як і у попередника, тільки цього разу датчиків зображення буде п’ять. Їх характеристики поки не уточнюються, але можна з певною часткою впевненості припустити, що до 108 Мп і вище Huawei в цьому році не добереться. Huawei, Honor і Sony вважають, що 100-мегапіксельні датчики зображення – не дуже правильний вибір для смартфонів , по крайній мірі, на даний момент.

Так буде виглядати Huawei Mate 40 Pro Так буде виглядати Huawei Mate 40 Pro Так буде виглядати Huawei Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro буде побудований на базі новітньої однокристальної системи Kirin, яка буде перевершувати Kirin 990 по швидкість і енергоефективності. Також очікується подальше підвищення швидкість зарядки, в тому числі бездротової.

До того момент смартфон повинен отримати вже відточену версію Harmony OS і сервісів Huawei.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут