Не всі флагмани Samsung серії Galaxy S20 отримають камеру на 108 Мп

0

Інсайдер Ice Universe поспішив прокоментувати повні характеристики смартфонів Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus і Galaxy S20 Ultra. Зокрема, автор приділив увагу характеристиками камери.

Він заявив, що опубліковані характеристики є помилковими, оскільки всі версії Samsung Galaxy S20 апріорі не можуть отримати головний датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп. Він дістанеться тільки старшій версії Samsung Galaxy S20 Ultra.

Читайте також  Xiaomi випустила Android 10 для популярних бюджетних смартфонів

Що стосується Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 Plus, то вони отримають нове покоління 12-мегапіксельного датчика зображення, при цьому розмір пікселя складе 1,8 мкм. Як зазначає Ice Universe, не варто думати, що цей датчик зображення буде слабким за сучасними мірками. Справа в тому, що Samsung використовувала 12-мегапіксельний сенсор з пікселями розміром 1,4 мкм протягом останніх чотирьох років, при цьому він досі демонструє відмінні результати.

При переході від 1,4 до 1,8 мкм датчик стане куди привабливішим в плані можливостей і, скоріш за все, буде значно перевищувати датчик, встановлений в Samsung Galaxy Note10 Plus.

Презентація Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus і Galaxy S20 Ultra очікується 11 лютого цього року.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут