Мрія мільйонів: Samsung Galaxy S11 вже майже повністю готовий до анонсу

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За даними інсайдера, в наступному році на ринок абсолютно точно вийде саме Samsung Galaxy S11, а про долю модельного ряду Galaxy One йому нічого не відомо. Ймовірно, керівництво мобільного підрозділу вирішило не ризикувати зайвий раз, адже далеко не факт, що покупці позитивно поставляться до зміни однієї назви на зовсім інше. Більш того, як запевняють інсайдер, виробник вже повністю визначився з тим, як буде виглядати його новий мобільний пристрій топового рівня і які особливості воно разом з собою принесе. Більш того, вже навіть затвердили технічні характеристики нової моделі.

На практиці все це означає, що запуску в продаж даного телефону нічого не заважає, однак важливо розуміти, що перед початком навіть масового виробництва потрібно провести безліч тестів, щоб переконатися в тому, що конструкція мобільного пристрою позбавлена ​​будь-яких значних недоліків, а сам він не може завдати шкоди для людини. Очікується, що міжнародна версія Samsung Galaxy S11 виявиться побудована на базі восьмиядерного процесора Exynos 990, тоді як конфігурація для США, Китаю і ще кількох окремих країн отримає чіпсет Qualcomm Snapdragon 865. Їх продуктивність, як очікується, виявиться приблизно на одному рівні, проте чіпсет від Qualcomm все ж може виявитися краще в деяких завданнях.

Прямо «з коробки» на мрію мільйонів людей виявиться встановлена ​​новітня і сучасна в своєму класі операційна система в особі Android 10, але звичайно ж в парі з фірмовою прошивкою One UI 2.0. Очікується, що коли Samsung Galaxy S11 надійде в продаж, компанія-виробник буде продавати його щонайменше за $ 1000, тому розраховувати на низький цінник зовсім точно не варто. Залишилося тільки дочекатися анонса даного мобільного пристрою і його запуску в продаж. Як очікується, новинку анонсують в лютому 2020 року, а її продажі почнуться через кілька тижнів, тобто в березні. Втім, сам виробник поки що не робив ніяких заяв із цього приводу, тому до відомостей такого роду краще ставитися з певною часткою сумніву.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.