Замість терміналу на касі – смартфон Samsung?

177

Платіжний сервіс Samsung Pay відрізняється від своїх конкурентів тим, що телефони з підтримкою цього сервісу (не всі) можуть взаємодіяти зі звичайними банківськими терміналами, призначеними тільки для карток з магнітною стрічкою.

Samsung — не єдина компанія, чий платіжний сервіс може похвалитися такою особливістю, але Samsung Pay — єдиний подібний серед дійсно популярних і поширених.

І ось сьогодні стало відомо, що у цього сервісу з’явилася ще одна унікальна риса.

Корейський гігант запустив додаток Samsung Pay Touch, яке перетворює смартфони компанії, що мають підтримку технології MST (саме вона відповідальна за «обман» звичайних терміналів), в PoS термінали. Простіше кажучи, смартфон можна використовувати замість банківського терміналу і проводити транзакції, просто прикладаючи банківську карту до телефону.

Поки додаток запущено тільки в Канаді і тільки для малих підприємств. В цілому ця функція, звичайно, орієнтована саме на комерційний сегмент, але менш цікавою вона від цього не стає.

В описі ПО зазначено, що підтримуються не всі смартфони з MST. Список поки включає лише Galaxy S8, S8+, Note8, S9, S9+, Note9, S10, S10e і S10+.

Судячи з усього, додаток Samsung Pay Touch насправді з’явилося ще в травні, але з-за відсутності прес-релізу і початкової доступності в Google Play залишалося весь цей час непоміченим.