Головна особливість Samsung Galaxy S11 вразить всіх фанатів смартфона

0

Флагманські телефон Samsung Galaxy S10 надійшов у продаж на початку березня нинішнього року, а з тих самих пір пройшло вже цілих чотири місяці, за які цей мобільний пристрій вже частково застарів, та й купувати його стали відчутно рідше. Вся справа в тому, що вже на початку наступного року публіці покажуть таку новинку, як Samsung Galaxy S11. Вона отримає передове технічне оснащення і, крім того, ряд інших особливостей, серед яких виявиться унікальна за своєю суттю фронтальна камера, зустріти яку ні в одному телефоні на ринку, принаймні з доступних у продажу, ще не можна. Є всі підстави вважати, що південнокорейська корпорація стане першим виробником, який випустить смартфон з підтримкою такої на ринок.

Так, зокрема, буквально кілька днів тому китайська Oppo показала перший у світі смартфон з вбудований в його дисплей фронтальною камерою. Вона не дозволила публіці особисто протестувати новинку, так як вона поки що вдає із себе лише прототип, але сам факт того, що нова технологія вже працює, вражає. При цьому було відзначено, що повноцінно представити мобільний пристрій з такою можливістю можуть в кінці цього року, а от запустити в продаж лише в 2020 році, причому без уточнення, в якому кварталі або ж місяці. На практиці це означає, що південнокорейська корпорація вже гарантовано має працюючий аналог такої технології.

Читайте також  Xiaomi Mi Mix 4 з прихованою камерою обзавівся датою виходу

Зробити такий висновок можна на підставі безлічі патентів, які Samsung отримала за останні п’ять років, а стосуються вони саме вбудованої прямо в екран фронтальної камери. Виходячи з того, що у Oppo вже вийшло впровадити таку в свій смартфон, новинка в особі флагмана Samsung Galaxy S11 гарантовано зможе похвалитися такою особливістю. В такому випадку людське око не буде бачити об’єктив камери навіть тоді, коли телефон вимкнений. Це дозволить дисплею зайняти всі 100% площі на лицьовій частині мобільного пристрою без будь-яких отворів і вирізів, що гарантовано порадує всіх користувачів.

Коли виникне необхідність у фронтальній камері, невелика частина в верхній частині екрану стане чорною, після чого фотокамера почне миттєво працювати. Слідом за тим, коли в такий вже не буде потрібні, дисплей знову почне відображатися на весь дисплей. Займати все це буде частки секунди, тому ніяких неприємних відчуттів не буде. Саме вбудована в екран фронтальна камера стане головною особливістю флагманського Samsung Galaxy S11, який буде коштувати, швидше за все, $ 1000, якщо говорити про базову модель з 8 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної пам’яті.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут