У бета-версії iOS 13 знайдений натяк на те, що смартфон Apple iPhone XI отримає USB-C

1

Чутки, що Apple відмовиться від фірмового роз’єму Lightning в смартфонах iPhone на користь використовуваного лідерами галузі роз’єму USB-C, ходять давно. Схоже, що в цьому році вони стануть реальністю.

У всякому разі, в бета-версії iOS 13 виявлено досить красномовну вказівку на це. Це ілюстрація на екрані відновлення iOS 13. На ній показаний кабель з роз’ємом USB-C, що вказує на комп’ютер, а не кабель Lightning, який вказує на iTunes, як зараз.

Нагадаємо, що Apple вже перевела iPad Pro на USB-C. більш передовий роз’єм дозволяє прискорити зарядку і отримати доступ до широкого кола аксесуарів. До речі, саме останнє міркування свідчить на користь припущення, що Apple обмежиться підтримкою швидкої зарядки, і не буде впроваджувати USC-C у всій лінійці iPhone, оскільки компанія заробляє на тому, що дозволяє стороннім виробникам аксесуарів використовувати Lightning.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Епл зобовьязалась як і всі виробники перейти до 2020 року на уніфікований вхід. Тому це останній рік коли Епл може додавати лайтнінг. З наступного вже 100% юсб.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут