Випущена лічені години назад прошивка MIUI 10 отримала новий алгоритм розпізнавання особи Face Unlock, який до цього не оновлювався майже півтора року, тобто з моменту самого свого виходу. Він працює не тільки більш швидко і ефективно, але ще і дозволяє залишатися на екрані блокування тоді, коли відбулося розпізнавання. Точно такий же принцип використовується в iOS, що дозволяє читати захищені від сторонніх очей повідомлення, вміст яких ховається при заблокованому телефоні.
Щоб використовувати нову можливість, на відміну від iOS, користувачі повинні її включити в настройках, а якщо цього не зробити, то все буде працювати так, як раніше. В такому випадку прямо з екрану блокування користувач буде потрапляти на домашній екран. При цьому Xiaomi не забула додати в свою фірмову прошивку MIUI 10 спеціальну настройку, яка дозволяє приховати вміст повідомлень від усіх додатків або тільки окремих. В такому випадку прочитати їх вміст можна буде тільки після сканування особи.
Подібне нововведення з’явилося в MIUI 10 завдяки проханню користувачів, до бажань яких Xiaomi завжди прислухається, і по можливості намагається втілювати їх в життя. Новітнє програмне забезпечення вже доступне для завантаження і установки на смартфони Mi 9 і Redmi Note 7, а в найближчі кілька тижнів його повинні отримати і багато інших моделей мобільних пристроїв, випущених на ринок за останні роки. Всі користувачі абсолютно точно залишаться задоволені таким нововведенням, адже воно приносить з собою те, що багато хто давно чекали.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…