Categories: Ґаджети

Головна особливість Xiaomi Mi Band 4 вразить всіх покупців

Share
Час читання: 2 хв.

Попит на переносну портативну електроніку зростає з кожним роком, причому останнім часом цей процес йде все швидше і швидше. Активно сприяють всього цього китайські бренди, які роблять все можливе для того, щоб пропонувати якісну продукцію за мінімальними цінами, а це є однією з головних складових успіху на ринку. Вже в 2019 році в продаж по всьому світу надійде новинка в особі Xiaomi Mi Band 4, головна особливість якої повалила всіх у шок.

Уже відомо, що цей спортивний браслет зможе порадувати покупців кольоровим зігнутим OLED-екраном з підвищеним запасом яскравості і поліпшеними кутами огляду, захисним склом для захисту матриці, ремінцем з перфорацією по всьому периметру і надійною застібкою, а також багатьма іншими особливостями, однією з яких виявиться навіть барометричний альтиметр. Він буде показувати, на яку висоту піднявся користувач за останню добу, або ж за інший проміжок часу.

Втім, найголовніша особливість Xiaomi Mi Band 4 буде полягати в тому, що даний трекер отримає свій власний незалежний модуль GPS, і таке нововведення гарантовано повалить всіх в шок. За рахунок цього елемента наручний гаджет зможе визначати своє власне становище в просторі без будь-яких складнощів, причому точність виявиться на рівні 1 – 2 метрів. Використовувати таке нововведення можна буде як в пасивному режимі на постійній основі, так і в активному, наприклад, під час занять спортом на відкритому повітрі.

Модуль GPS дозволить використовувати Xiaomi Mi Band 4 в якості універсального спортивного трекера, в тому числі для поїздок на велосипеді, самокаті, роликах, скейті і чим-небудь ще. Користувач за рахунок цього зможе в режимі реального часу дивитися, з якою швидкістю він пересувається, яку відстань вже було пройдено, який середній темп, а також отримувати ряд інших відомостей, які можуть стати в нагоді для максимально інформативною тренування. Зустріти даний елемент можна буде тільки в просунутій версії браслета, а вона вийде на ринок через кілька місяців після звичайної.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Чому розвиток ШІ-технологій сповільнюється: основні причини

    Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…

    12.11.2024

    Що нового з’явилося в iOS 18.2 beta 3: огляд оновлень і функцій

    Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…

    12.11.2024

    Apple запатентувала інноваційні ремінці для годинників з додатковими функціями

    Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…

    12.11.2024

    Apple планує випустити смарт-камеру для дому

    Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…

    12.11.2024

    Samsung Galaxy S24 vs iPhone 16: який смартфон кращий

    Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…

    12.11.2024

    Опубліковано свіжі зображення флагмана Samsung Galaxy S25 Ultra

    Головною відмінністю Samsung Galaxy S25 Ultra від Samsung Galaxy S24 Ultra є закруглені краї. Раніше…

    12.11.2024