Смартфон Sony Xperia XA3 може отримати платформу Snapdragon 636 замість 660

У Мережі з’явилися нові подробиці про смартфон Sony Xperia XA3, і на цей раз вони стосуються не екрану, а однокристальної системи. За чутками, апарат повинен був отримати SoC Qualcomm Snapdragon 660, і це був би непоганий варіант апгрейда з SoC Snapdragon 630, використовуваної в XA2. Але не виключено, що апгрейд виявиться і зовсім мінімальним: Snapdragon 630 замінить Snapdragon 636.

Думки про це наводять виступи одного з мережевих інформаторів в Weibo – раніше людина відзначилася неодноразовими витоками подробиць саме про XA3. І ось, коментуючи анонс Moto G7, Інсайдер зазначив, що скоро вийде ще один смартфон на цій же платформі. Не потрібно бути Шерлоком, щоб скласти 2 плюс 2: тим самим «ще одним», швидше за все, виявиться саме Xperia XA3.

Якщо ця інформація підтвердиться, то у користувачів XA2 з’явиться на одну причину більше не міняти свій смартфон на новий. Хоча для когось наявність здвоєної камери і нового екрану зі співвідношенням сторін 21:9 можуть виявитися вирішальними факторами при покупці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я