Новий смартфон Essential Phone PH-2 отримає революційну фронтальну камеру

351

Безрамковий смартфон Essential PH-1 або Essential Phone, розробку якого очолював творець операційної системи Android Енді Рубін (Andy Rubin), був представлений в кінці травня 2017 року.

Пристрій виявився досить цікавим, але і критикували його багато, тому він фактично провалився в продажах, як би розробники не старалися підстьобнути інтерес користувачів постійним зниженням ціни.

Наприкінці минулого року стало відомо, що Essential Phone був знятий з виробництва, бо розробники роблять абсолютно новий пристрій, який отримає невеликий екран для навігації, а також систему штучного інтелекту.

Проте, джерела стверджують, що Essential Phone PH-2 все ж був запущений в розробку. У ньому використовується революційна технологія, яка дозволяє відмовитися від вирізу під фронтальну камеру, при цьому не робити її висувною.

Популярні новини  HarmonyOS 2.0 виявилася швидша за MIUI 12.5 в реальних умовах

Фронтальна камера буде захована під поверхню екрана, який під час роботи камери може ставати частково прозорим, щоб через нього проходила достатня кількість світла. В даний момент розробники вивчають можливість реалізації такого рішення на РК-екранах і дисплеях, виконаних за технологією OLED.

Дактилоскопічний датчик буде вбудований під поверхню дисплея. Висловлюються припущення, що новий Essential Phone може бути випущений до кінця поточного календарного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я