Експерти назвали найбільш захищений смартфон

0
400
iPhone є найнадійнішим смартфоном з точки зору захищеності, пише сайт Market Watch. Продукція Apple виявилася надійніше Android з точки зору зберігання даних.

Журналісти стверджують, що платформа iOS дає можливість зберігати більшу частину інформації на самому пристрої, в той час як операційна система Google передає інформацію на сервера компанії. Згодом особисті дані користувачів використовуються для побудови їх «цифрового портрета» і таргетированной реклами. Крім того, iPhone складніше зламати через додатки, які скачують з офіційного магазину.

Читайте також  Названа найпопулярніша операційна система для смартфонів

Платформа Google більш відкрита для розробників мобільних додатків, підкреслив автор статті. Це дозволяє користувачеві проаналізувати свій смартфон, а хакерам – подолати не дуже серйозні вимоги безпеки.

Ще одним недоліком Google названі нечасті поновлення софта. Так, три роки тому в коді пристроїв на Android був знайдена уразливість, що загрожувала безпеці більш 950 мільйонів девайсів. У разі своєчасних оновлень вразливостей можна було б уникнути.

Читайте також  Мрія мільйонів: Nokia X7 вразив абсолютно всіх
Загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут