Samsung випустить microSD рекордного об’єму

Час читання: 2 хв.

Багато виробників смартфонів відмовляються від слотів для microSD на догоду дизайну і здешевлення виготовлення, але Samsung продовжує встановлювати роз’єми під додаткову пам’ять в свої нові пристрої. Навіть Galaxy Note9 з його серйозним об’ємом внутрішнього сховища зберіг роз’єм для карти пам’яті. Тепер же компанія анонсувала змінний накопичувач рекордного обсягу.

Реклама

Samsung Galaxy Note9

Незважаючи на те, що багато сучасних смартфони та планшети підтримують картки об’ємом до 2 ТБ, носіїв інформації великого обсягу зараз продається і проводиться зовсім небагато. Компанія Samsung вирішила частково виправити ситуацію, випустивши власну карту microSD ємністю 512 ГБ.

На презентації Unpacked Дрю Блерд, керівник відділу маркетингу Samsung, повідомив, що продажі нової картки почнуться в доступному для огляду майбутньому.

Зараз читають  iPhone тепер можна вимкнути без затискання кількох кнопок

Samsung Galaxy Note9

На сьогоднішній день обсяг найпопулярнішою карти пам’яті великого обсягу становить 400 ГБ. Про виробництво microSD на 512 ГБ заявили кілька компаній, орієнтовна ціна таких накопичувачів коливається в районі $ 300. Судячи з усього, аналогічний за обсягом носій інформації від Samsung буде коштувати приблизно стільки ж.

Придбання такого аксесуара дозволить власникам 512-гігабайтної версії Galaxy Note9 збільшити обсяг внутрішнього сховища смартфона до 1 ТБ.

джерело: sammobile.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.