За його словами, це цілком законно, адже певні додатки, які ви встановлюєте на свій телефон, містять пункт доступу до мікрофона у згоді на використання, пише Daily Mail. Проте і досі важко сказати, що саме приводить цю функцію в дію, передає Бі-Бі-Сі.
Більшість сучасних смартфонів містить програми зі штучним інтелектом, які реагують на фрази “Окей, Гугл” або “Привіт, Сірі”. Тобто, ваш мікрофон постійно увімкнений, і програмі просто-таки лишається розпізнати ключову фразу. Пан Генвей каже, що доступ до цієї інформації отримують і інші додатки на вашому телефоні, на кшталт Instagram чи Twitter.
“А це означає, що коли ви обговорюєте покупку нової пари джинсів чи плануєте відпустку у Сенегалі, додатки можуть наповнити вашу стрічку новин рекламою одягу чи акцій авіакомпаній на перельоти”, – пише видання.
Facebook спростовує використання інформації з мікрофонів телефонів своїх користувачів. Пан Генвей, натомість, запевняє, що великі компанії роблять це у маркетингових цілях.
“Дійсно, а чому б їм не робити це? З точки зору маркетингу, це має сенс, і законодавство і угоди про використання дозволяють, тож підозрюю, що вони таку практику застосовують, але бути цілком впевненим не можу”, – каже експерт з кібер-безпеки.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…