Недавно Google випустила бета-версію Android 15 Beta 3, яка натякає на нові функції та покращення. Серед них – нова функція Adaptive Timeout і краще організовані налаштування. Здається, Google також готується випустити окрему сторінку для діагностики пристрою.
Після дослідження останньої версії Android 15 Beta 3 виявлено новий пункт в налаштуваннях під назвою “Device diagnostics” (Діагностика пристрою). Цей пункт знаходиться в розділі Налаштування > Система і дозволяє користувачам вручну запускати тести і моніторити стан внутрішніх компонентів свого телефону.
На сторінці діагностики пристрою доступні дві основні опції: “Component health” (Стан компонентів) і “Evaluation mode” (Режим оцінки). Опція “Component health” дозволяє користувачам вручну перевіряти і моніторити стан батареї та пам’яті. У той час як “Evaluation mode” дозволяє одному пристрою оцінювати продуктивність іншого.
На сторінці стану компонента ви можете виконати тест дисплея, де послідовність різнокольорових екранів допоможе вам візуально перевірити наявність будь-яких дефектів екрана. Крім того, є сенсорний тест, який показує, як червоний екран стає білим, коли ви проводите по ньому пальцем, чітко вказуючи на будь-які проблеми з сенсорним введенням.
На екрані “Component health” ви також можете моніторити батарею і чіп пам’яті вашого телефону. На сторінці статусу батареї ви бачите залишкову ємність у відсотках від оригінальної ємності, а також дату виготовлення батареї, першу дату використання і кількість циклів зарядки. Сторінка статусу пам’яті показує залишковий термін служби і загальну ємність пам’яті вашого телефону.
У режимі оцінки вам потрібно інший пристрій для перевірки того, який ви оцінюєте. Протягом цього процесу оцінюваний пристрій генерує QR-код, який інший пристрій сканує. Це запускає набір тестів, включаючи тест екрану і тест на дотик. Після завершення тестів ви отримуєте звіт з можливістю перегляду будь-яких проблем з оцінюваним пристроєм.
Samsung і Google тепер пропонують оновлення протягом до 7 років, що дозволяє тримати свій телефон у вживанні довше – досить круто, чи не так? Але що робити, якщо ваш телефон зламається до цього терміну? Важливо знати, що ви можете зробити. Деякі проблеми можуть вимагати професіонального ремонту, але є такі, на які ви можете самі перевірити, що заощадить вам час і гроші. Нова сторінка “Device diagnostics” в Android 15 – великий крок у цьому напрямку.
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…