Багато власників Андроїд-гаджетів прагнуть якнайшвидше встановити свіжу версію цієї операційної системи, сподіваючись отримати від неї зручніший інтерфейс, оновлений дизайн та/або розширений функціонал. Однак фахівці не рекомендують поспішати з подібним оновленням, оскільки ризик того, що щось піде не так, занадто великий, особливо якщо йдеться про бета-версії ОС. Все сказане справедливо і для ранньої версії Android 15, що підтверджує перший публічний випуск цієї операційної системи, який виявився абсолютно неробочим, а тому компанії довелося просто видалити цю збірку.
Виникнення проблем у “сирих” ОС не тільки високоймовірне, а й просто неминуче. Багато в чому це обумовлено тим, що в Google часто використовують мільйони користувачів для банального тестування власних напрацювань та продуктів, не платячи за це жодної копійки. При цьому ці люди повідомляють як про помилки, так і про невдалі рішення, які згодом виправляються розробниками, які формують з ОС Android цілу екосистему з безліччю додатків і сервісів.
Саме тому випуск тестових варіантів фірмової операційної системи Android відіграє величезне значення тільки для самої компанії Google, а також розробників сумісного ПЗ. Щодо користувачів, то сирий продукт нічого, крім проблем та розчарування, не приносить, а тому краще дочекатися, поки нова система не стане остаточно “вилизаною” і лише після цього оновлюватиме свій пристрій. У такому випадку ви отримаєте не лише розширений функціонал та оновлений дизайн, але й покращену оптимізацію, що вкрай важливо для комфортної роботи з тим самим смартфоном.
На думку фахівців, з переходом на Android 15 краще трохи почекати, дочекавшись, поки цю ОС розкотять всі пристрої, які її підтримують. Це ж стосується і фірмових оболонок на кшталт OneUI від Samsung. Навіть після офіційної презентації Android 15, яка відбудеться у квітні 2024-го, нова “операційка” ще якийсь час глючить. Тому оптимальним рішенням буде почекати ще близько півроку, коли вийдуть оновлення для ОС, що закривають всі недоліки базової версії, і оптимізацію роботи пристрою.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…