Чутки: в iOS 18 з’явиться ШІ-помічник для перегляду браузера Safari

Час читання: < 1 хв.

Інсайдери з видання 9to5Mac повідомили, що “детектив коду” Ніколас Альварес виявив натяк на появу в iOS 18 нової функції, заснованої на штучному інтелекті, яка називається “помічник з перегляду Safari”. Функція може бути представлена на заході WWDC 10 червня.

Реклама

Інсайдери й самі зазначили, що губляться в здогадках, про що йдеться. Але Альварес стверджує, що знайдені ним частини коду свідчать про розробку АІ-технології, що допомагає працювати зі штатним браузером iOS. І, мабуть, ніякої революційності чекати не варто – подібні речі вже пропонують інші браузери.

Зараз читають  Названо функції iOS 18 які запозичені з Android

Наприклад, Microsoft Edge має різні вбудовані функції Copilot AI. Arc від The Browser Company також поєднує в собі різні функції ШІ з переглядом веб-сторінок. Що саме запропонує Apple, поки незрозуміло.

За словами Альвареса, функція використовує інфраструктуру Apple Private Relay для відправки даних назад в Apple. І тому є повністю приватною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.