Сканери відбитків пальців, вбудовані в екран смартфонів, існують уже кілька років. Ультразвукові та оптичні сканери – це дві технології, обидві з яких служать одній і тій самій меті біометричної аутентифікації. Перший зазвичай зустрічається на флагманських смартфонах преміум-класу. Тепер надійний інформатор Digital Chat Station на Weibo розкриває інформацію про ультразвукові сканери, які з’являться на деяких пристроях у майбутньому.
DCS повідомляє, що Oppo, OnePlus і realme працюють над ультразвуковим датчиком відбитків пальців для своїх пристроїв. Якщо все піде добре, технологія замінить оптичний сканер відбитків пальців на майбутніх флагманських пристроях бренду.
На сьогодні цю технологію використовують серії Samsung Galaxy S23, iQOO 12 Pro, Meizu 21/21 Pro та інші. Раніше повідомлялося, що серія Xiaomi 15 цього року з SoC Snapdragon 8 Gen 4 буде оснащена технологією одноточкового ультразвукового сканера відбитків пальців Goodix. Кажуть, що він перебуває на стадії тестування.
Ультразвукові сканери створюють тривимірну карту відбитка, використовуючи ультразвукові хвилі під дисплеєм. Ця технологія забезпечує більшу безпеку і менш схильна до підробки. Він також стійкий до вологи та бруду і має високу точність виявлення. Однак виробництво подібних сканерів відбитків пальців дороге, і процес також складний порівняно з оптичними видами.
Дослідницька група DeepMind, що входить до складу Google, опублікувала доповідь, у якій викладено підхід компанії…
Портал Android Authority розкрив докладні характеристики камер всіх моделей смартфонів Google серії Pixel 10. Згідно з джерелом, базова версія…
Нова митна політика США може стати серйозним потрясінням для світової економіки. Первинна реакція фондового ринку…
За повідомленнями мережевих джерел, компанія Microsoft працює над значним оновленням меню "Пуск" у Windows 11,…
Аналітики заявили, що після того, як президент США Дональд Трамп запровадив низку масштабних мит щодо…
Напередодні з попередніх збірок Windows зникла лазівка для встановлення ОС без створення облікового запису Microsoft. На той…