Смартфони

OnePlus, OPPO і Realme отримають ультразвукові сканери відбитків пальців на флагманських пристроях

Share

Сканери відбитків пальців, вбудовані в екран смартфонів, існують уже кілька років. Ультразвукові та оптичні сканери – це дві технології, обидві з яких служать одній і тій самій меті біометричної аутентифікації. Перший зазвичай зустрічається на флагманських смартфонах преміум-класу. Тепер надійний інформатор Digital Chat Station на Weibo розкриває інформацію про ультразвукові сканери, які з’являться на деяких пристроях у майбутньому.

DCS повідомляє, що Oppo, OnePlus і realme працюють над ультразвуковим датчиком відбитків пальців для своїх пристроїв. Якщо все піде добре, технологія замінить оптичний сканер відбитків пальців на майбутніх флагманських пристроях бренду.

На сьогодні цю технологію використовують серії Samsung Galaxy S23, iQOO 12 Pro, Meizu 21/21 Pro та інші. Раніше повідомлялося, що серія Xiaomi 15 цього року з SoC Snapdragon 8 Gen 4 буде оснащена технологією одноточкового ультразвукового сканера відбитків пальців Goodix. Кажуть, що він перебуває на стадії тестування.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ультразвукові сканери створюють тривимірну карту відбитка, використовуючи ультразвукові хвилі під дисплеєм. Ця технологія забезпечує більшу безпеку і менш схильна до підробки. Він також стійкий до вологи та бруду і має високу точність виявлення. Однак виробництво подібних сканерів відбитків пальців дороге, і процес також складний порівняно з оптичними видами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Виявлено перший троян для iPhone: ступінь його ризику досі невідома

    Торік, у жовтні 2023 року, на Android з’явився новий троян “Golddigger”, який використовує служби доступності.…

    16.05.2024

    Bitcoin під загрозою глобального контролю з боку регулюючих органів

    Метт Коралло, один із провідних розробників Bitcoin, попереджає про майбутнє глобальне регулювання провідної блокчейн-мережі. На…

    16.05.2024

    Нові iPad Pro постачаються з кабелем USB-C відповідного кольору

    Сьогодні день запуску M4 iPad Pro, тож користувачі починають розбирати новий iPad і відчувати його…

    15.05.2024

    Компанія Vodafone запускає власну версію штучного інтелекту: що зміниться для абонентів

    Один з найбільших мобільних операторів України поділився цікавою інформацією. Виявляється, що компанія протягом тривалого періоду…

    15.05.2024

    Apple анонсувала нові опції в iOS 18

    Apple почала тизерити нові функції, які стануть доступними на смартфонах після виходу iOS 18. Поки…

    15.05.2024

    У iOS 18 можна буде запускати програми голосом, причому без участі Siri

    Однією з найцікавіших функцій iOS 18, яку Apple анонсувала сьогодні, стане можливість запуску додатків або…

    15.05.2024