Статті

5 причин, чому я не буду переходити з Google Chrome на інший браузер

Share
Час читання: 2 хв.

Google Chrome є, мабуть, найпопулярнішим браузером на планеті на даний момент. Він встановлений за замовчуванням на кожному андроїд-пристрої і є кращим для більшості користувачів.

Один зі старих логотипів Google Chrome з епохи об’ємного інтерфейсу в інтернеті.

Причина № 1

Синхронізація акаунта Google. Загальна історія пошуку і відвідування веб-сторінок як на пк, так і смартфоні, де знаходиться зручний менеджер паролів. Якщо користуєтеся Gboard від компанії Google, а найімовірніше, це так, оскільки вона є додатком для введення за замовчуванням на андроїд-пристроях, то паролі та дані банківських карт можна зберігати прямо в ній, що не може не радувати.

Причина № 2

Мінімалістичний інтерфейс. Не перевантажений, на відміну від Edge і Opera. Він простий і приємний оку. Немає нав’язливих функцій, які хоче нав’язати тобі творець браузера. Якщо стандартна колірна палітра вам не до смаку, то на ваш вибір є великий набір для кастомізації тем браузера.

Причина № 3

Великий магазин розширень для браузера. Мабуть, я збрешу, якщо скажу, що Google Chrome має мертвий магазин розширень. У них є практично все – від блокувальників реклами, на кшталт Adblock та інших, до всіляких різних автентифікаторів, криптогаманців, VPN сервісів, розширень для обходу блокувань і кастомізації сайтів. Одним словом – запас величезний, що дає змогу налаштовувати браузер під себе і користуватися з комфортом.

Причина № 4

Швидкість роботи. Хто б що не говорив з приводу швидкодії браузера, він все ще залишається найпродуктивнішим з найпопулярніших браузерів. А скарги на велике споживання оперативної пам’яті, як на мене, є вже легендою і мемом. На момент написання статті в мене відкрито всього 5 вкладок, на одній з яких крутиться YouTube зі стрімом 1440p60 і загальне споживання браузера становить всього 1,5 ГБ. І загалом сучасні сайти вимагають дедалі більше ресурсів з огляду на свою навантаженість і функціонал, тож це навіть не камінь у город Google Chrome, а навпаки, комплімент, адже він із цим чудово справляється.

Причина № 5

Оптимізація. Навіть на літній системі з триядерним атлоном, 4 гігабайтами DDR2 і Windows 7 на жорсткому диску Google Chrome показує дивовижні результати. Комп’ютер виконує роль друкарської машинки з функцією виходу в інтернет і довго вибирати браузер не довелося. На ньому спокійно без дискомфорту відкриваються десятки PDF-файлів вагою до сотень мегабайт. Для порівняння, ці ж файли, але відкриті в Yandex Browser читаються з проблемами. Не питайте, чому я не користуюся PDF-читалками, це окрема історія.

Висновок

Особисто для мене Google Chrome є найкращим браузером на даний момент. Напевно, перейти на щось інше мене може спонукати тільки встановлений в оболонку браузера штучний інтелект, який спростить нескладне і запропонує щось воістину революційне.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Новий дизайн камери iPhone 17 розчарує всіх

    Інсайдери вже неодноразово ділилися інформацією про можливий редизайн камерного блоку в майбутніх моделях iPhone 17…

    18.02.2025

    DJI презентувала нові стабілізатори Osmo Mobile 7

    Китайський виробник DJI анонсував нову серію стабілізаторів, яка включає дві моделі: базову OM 7 та…

    18.02.2025

    Злиті рендери Samsung Galaxy A36 розкрили нові кольори

    Очікується, що незабаром Samsung представить Galaxy A36, і з’явились витоки рендерів нової моделі. Нещодавно в…

    18.02.2025

    Рендери розкрили дизайн Apple iPhone 17 Air та 17 Pro

    Пам’ятаєте недавні чутки про iPhone 17 Pro з камерою у вигляді козирка? Виявилося, що це…

    18.02.2025

    Дослідження показало, наскільки люди готові довіряти штучному інтелекту

    Штучний інтелект став частиною повсякденного життя, допомагаючи у виборі фільмів чи музики. Проте чи можна…

    18.02.2025

    ЄС посилить контроль над WhatsApp через його надмірну популярність

    WhatsApp, що належить Meta, перетнув важливий користувацький поріг, який зобов’язує його дотримуватися жорсткіших правил згідно…

    18.02.2025