В мережі показали перші якісні зображення iPhone 16, створені за фото макетів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На основі фотографій макетів смартфонів iPhone 16 ресурс Yanko Design створив якісні комп’ютерні зображення новинки у високій якості.

Реклама

Очікується, що два об’єктиви iPhone 16 та iPhone 16 Plus розташовані вертикально, як у iPhone 11, випущеного в 2019 році, при цьому сам блок камери також змінив форму. Це дозволить новинкам записувати просторове відео для Apple Vision Pro.

Крім того, вся серія iPhone 16 буде оснащена кнопкою дій, на яку можна закріпити до 9 різних функцій. А на правій стороні видно нову кнопку запуску камери. Очікується, що Apple робитиме ще більший акцент на камері.

Видання Mydrivers повідомило , що люди на виробництві, які вже бачили iPhone 16 Plus, кажуть, що смартфон вийшов негарним.

Анонс лінійки очікується у вересні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: