Samsung Galaxy S25, можливо, не буде повністю оснащений Exynos

Час читання: < 1 хв.

Рішення Samsung повернути чіпсет Exynos для серії Galaxy S24 цього року було зустрінуте з великою стурбованістю. У лінійці Galaxy S23 використовувався тільки Snapdragon, і це було дуже добре прийнято. Цього року Samsung зберегла поділ Exynos і Snapdragon для Galaxy S24 і Galaxy S24+, тоді як Galaxy S24 Ultra – це тільки Snapdragon на всіх ринках.

Реклама

Ходили чутки про те, що Samsung потенційно може використовувати Exynos для Galaxy S25 наступного року. Передбачається, що компанія працює над капітальним ремонтом свого чипсета Exynos, і Galaxy S25 буде обраний для демонстрації результатів цієї праці. Однак тепер з’ясувалося , що Samsung, можливо, ще не повністю переходить на Exynos.

Попередні чутки породили очікування, що Samsung може використати новий чипсет Exynos 2500 тільки для серії Galaxy S25. Подейкують, що він значно кращий за попередні версії: компанія створила окрему команду для оптимізації наступного високопродуктивного чіпа.

Зараз читають  Розкрито характеристики нової моделі Galaxy Z Flip

У звітах також йдеться про те, що Samsung старанно працювала над поліпшенням оптимізації та ефективності Exynos 2500 – галузей, у яких її чіпсети традиційно відстають від своїх аналогів Snapdragon від Qualcomm. Однак останні новини припускають, що Samsung має намір зберегти статус-кво наступного року, дотримуючись того ж поділу Exynos і Snapdragon, який ми звикли очікувати від його флагманської лінійки.

Хоча це ще не підтверджено, цілком імовірно, що Snapdragon 8 Gen 4 для Galaxy може бути обмежений тільки Galaxy S25 Ultra, а інші моделі в лінійці будуть оснащені чіпсетами Snapdragon і Exynos 2500.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.