Смартфони

Топ-20 смартфонів з хорошою камерою у 2024 році

Share
Час читання: 13 хв.

У рейтингу ми розділили смартфони на бюджетні та флагманські пристрої. Окремо склали топ-5 смартфонів з гарною камерою та потужною батареєю, а також топ-5 смартфонів з гарною камерою та великим об’ємом вбудованої пам’яті.

Критерії вибору

Камера будь-якого смартфона складається з об’єктива та світлочутливої ​​матриці. Світло, проходячи через групу лінз, фокусується на сенсорі та формує зображення. Під час натискання кнопок зйомки зображення зберігається у внутрішній пам’яті смартфона.

Ось на які параметри слід звернути увагу при виборі смартфона із гарною камерою.

Кількість мегапікселів. Визначає роздільну здатність майбутнього знімка. Кожен світлочутливий піксель на матриці відповідає одній точці на фотографії. Чим вище кількість мегапікселів (мільйонів пікселів), тим вище деталізація зображення.

Однак це не означає, що смартфон з камерою 64 Мп видасть кадр з роздільною здатністю 64 Мп. У сучасних мобільних камерах використовують технологію поєднання пікселів у групи (pixel binning). На виході виходять знімки по 12-16 Мп. Цей дозвіл вважається оптимальним у мобільній фотографії.

Апертура (або світлосила). Визначає відносну величину отвору, через який на матрицю потрапляє світло. Записується зазвичай так: f/2,4 чи f1.9. Чим менше число після літери “f”, тим більше світла потрапляє на матрицю. Кадр вийде яскравим і без мастил. На основному модулі сучасного смартфона хорошим показником вважається f/2,0, f/1,9, f/1,8 і таке інше.

Світлочутливість (ІSO). Як правило, автоматично регульований параметр, програмно збільшує яскравість кадру в умовах недостатнього освітленості. Чим вище ISO, тим нижче якість зображення та більше цифрового шуму.

У нашому рейтингу ми не порівнюємо параметри світлочутливості матриць, але розглядаємо цей параметр як вторинний стосовно світлосили. Таким чином, недостатньо світлосильні камери будуть використовувати вищі значення ISO в умовах недостатнього освітлення, що негативно впливатиме на якість картинки.

Фокусна відстань (ФР). Визначає кут огляду камери та вимірюється в міліметрах. Більш високе значення ФР еквівалентно більш обмеженому куту огляду та більшого збільшення об’єкта в кадрі.

У більшості випадків об’єктиви, що встановлюються у смартфоні, поділяються на три типи:

надширококутні – з ФР менше 20 мм; ширококутні – з ФР від 20 до 49 мм; телеоб’єктиви – з ФР від 50 до 120 і більше міліметрів.

Оптична стабілізація (OIS). Система, що компенсує природне тремтіння рук, вібрації та інші небажані рухи смартфона під час зйомки. Примітно, що ширококутні об’єктиви легше стабілізувати, ніж телеоб’єктиви, тому для останніх особливо важливо мати якісну систему стабілізації, щоб уникнути отримання змазаних фотографій. Зазвичай OIS встановлюють смартфон середнього і топового сегмента.

Розмір детектора. Чим більший сенсор, тим більше пікселів на ньому. Завдяки цьому кожен окремий піксель отримує більше світла і робить менше цифрового шуму. Якість буде кращою.

Часто виробники збільшують сенсор, але збільшують кількість пікселів на ньому. Наприклад, у Samsung Galaxy S24 Ultra роздільна здатність основного сенсора 200 Мп. Кожен із них — крихітний. Але поєднуючись у групи по 16 штук, виходить один величезний «суперпіксель». І ось він отримує багато інформації.

Рейтинг топ-5 флагманських смартфонів із гарною камерою

Флагманські смартфони оснащуються найкращими технологіями та алгоритмами обробки зображень. Як правило, у камерах флагманів використовується якісна оптика, великі сенсори та система стабілізації зображення.

1. Apple iPhone 15 Pro Max

Apple iPhone 15 Pro Max бездоганно відповідає формулі «останній айфон – найкращий айфон» і пропонує користувачам добре знайомий набір технологічних рішень та програмних функцій. Пристрій отримав продуктивний процесор Apple A17 Pro, яскравий дисплей з підтримкою ProMotion, а також новий корпус із титану та скла.

У той же час не варто забувати, що перед нами і один із найкращих камерофонів рейтингу. Система камер iPhone 15 Pro Max пропонує користувачеві широкий діапазон фокусних відстаней та практично безшовне перемикання між модулями під час зйомки та запису відео. Крім того, в новому поколінні смартфонів Apple переробила конструкцію телеоб’єктива, оснастивши його п’ятикратним оптичним зумом зі світлосильною оптикою, а також сучасною системою стабілізації зображення. Роботі камери допомагає сканер LiDAR.

2. Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra цілком претендує на звання безкомпромісного флагмана на Android. Гаджет отримав титанову рамку корпусу, один із найкращих дисплеїв у класі з підтримкою підвищеної частоти оновлення та спеціальним покриттям, що зменшує відображення. Смартфон оснащується процесором Snapdragon 8 Gen 3, що забезпечує солідний запас продуктивності на багато років уперед.

Система камер Galaxy S24 Ultra складається з чотирьох якісних модулів з універсальним діапазоном фокусних відстаней та якісною стабілізацією: два телеоб’єктиви допоможуть захопити деталі при три- та п’ятикратному наближенні, а два ширококутні модулі будуть корисні при зйомці портретів, пейзажів та архітектури. Основний модуль камери Galaxy S24 Ultra має найбільшу роздільну здатність сенсора на ринку – 200 Мп, що дозволяє (при активації відповідного режиму) отримувати фотографії з неймовірною деталізацією.

3. Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro виглядає досить незвичайно на тлі своїх сусідів за рейтингом. Цей смартфон не може конкурувати з ними за яскравістю дисплея, продуктивністю та обсягом пам’яті. Тим не менш, при майже в півтора рази меншій ціні, P60 Pro має вражаючі фотографічні можливості.

Huawei оснастила свій флагман по-справжньому першокласною оптикою і сенсорами, завдяки чому девайс здатний робити чи не найкращі в класі фотографії в різних умовах. Крім того, основна камера P60 Pro має змінну апертуру, що дозволяє йому гнучко підлаштовуватись до різних умов освітленості, а також використовує гібридну систему автофокусування за допомогою фазового та лазерного автофокусу.

4. Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi 13 Ultra є фотофлагманом у повному розумінні цього слова. Модуль камер займає тут майже половину задньої панелі, пропонуючи користувачам універсальний набір фокусних відстаней і світлосильну оптику, що дозволяє отримувати якісні фотографії навіть у найскладніших умовах.

Смартфон оснащується одним із найбільших сенсорів у класі з діагоналлю 1 дюйм та змінною апертурою. Крім того, Xiaomi може похвалитися двома телеоб’єктивами різної конструкції, а також надширококутним модулем із можливістю макрозйомки.

5. Google Pixel 8 Pro

Смартфони Google вже не перший рік займають лідируючі позиції щодо своїх фотоможливостей, пропонуючи користувачам широкий вибір фокусних відстаней, передові алгоритми обробки фотографій, а також якісні матриці.

Google Pixel 8 Pro не став винятком у цьому правилі та піднімає планку ще вище. Усі три камери на тильній панелі отримали оновлені світлосильні сенсори з високим динамічним діапазоном, швидким автофокусом та чудовою системою стабілізації зображення (основний модуль та телеоб’єктив).

За досить демократичної ціни для флагмана Google Pixel 8 Pro є одним із найпривабливіших камерофонів серед представлених у рейтингу.

Рейтинг топ-5 середньобюджетних смартфонів із гарною камерою

Смартфони середньої цінової категорії зберігають високу якість основних камер, проте отримують дешевші додаткові модулі та передні камери. Такі пристрої часто стикаються з обмеженнями щодо оптичного зуму, тому найкраще підходять для зйомки загальних планів на основну камеру.

1. Google Pixel 7

На даний момент Google Pixel 7 залишається одним із найвигідніших рішень на ринку середньобюджетних смартфонів, пропонуючи користувачам високопродуктивний процесор, якісний дисплей та компактний корпус.

Примітно, що Pixel 7 оснащується таким самим модулем основної камери, як і Pixel 7 Pro, що дозволяє отримувати вкрай деталізовані фотографії з високим динамічним діапазоном навіть у нічний час. Тим не менш, пристрій позбавлений телеоб’єктива, тому для більш гнучкого кадрування користувачам доведеться використовувати цифрове масштабування.

2. Xiaomi 13T

Xiaomi 13T є яскравим представником середнього сегменту, за порівняно невисоку ціну, пропонуючи користувачам вражаючий набір функцій. Пристрій ґрунтується на не дуже популярній платформі Mediatek Dimensity 8200 Ultra, що забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи.

Смартфон вигідно відрізняється від Pixel 7 наявністю світлосильного телеоб’єктива з двократним оптичним зумом, що ідеально підходить для великих портретів або фотографій архітектури.

3. Huawei P60

Huawei P60 візуально практично не відрізняється від свого старшого побратима, будучи його трохи здешевленою версією. Примітно, що процесор і екран залишилися тими самими, а основні зміни торкнулися камер, і навіть конфігурацій пам’яті.

Як і Pro-модель, Huawei P60 оснащується чудовою основною камерою зі змінною апертурою та ефективною системою стабілізації. У той же час, телеоб’єктив отримав досить темну оптику і п’ятикратний оптичний зум, а надширококутний модуль втратив автофокус.

4. Realme 11 Pro+

Realme 11 Pro+ легко дізнатися завдяки унікальній палітрі кольору і виразному блоку камер на задній панелі. Смартфон пропонує збалансований набір характеристик, AMOLED-дисплей з високою частотою оновлення та великий акумулятор.

Сенсор основної камери Realme 11 Pro+ має значну роздільну здатність 200 Мп, світлосильну оптику, а також якісну систему стабілізації. Крім того, смартфон оснащується надширококутним об’єктивом та датчиком глибини простору. Як і Google Pixel 7, пристрій буде цікаво насамперед любителям спільних планів, пейзажної та портретної фотографії.

5. Honor 90

Honor 90 відмінно вписується в середній сегмент і порадує користувачів яскравим дисплеєм AMOLED, великим об’ємом пам’яті, потужним процесором і ємною батареєю. Примітно, що смартфон при всьому наборі характеристик залишається досить тонким і зручним у руці, а використання пластикової задньої панелі замість скляної значно знижує вагу пристрою.

Модель отримала добрий сенсор основної камери з роздільною здатністю 200 Мп, проте виробник з якоїсь причини вирішив відмовитися від системи оптичної стабілізації зображення. У зв’язку з цим отримати хороші кадри вночі чи на ходу буде куди як непросто.

Рейтинг топ-5 смартфонів з гарною камерою та потужною батареєю

Багато любителів мобільної фотографії цінують у пристроях не тільки якісні системи камер, але й тривалу автономність, що гарантує безперебійну роботу апарату навіть у найінтенсивніших навантаженнях. Щоб ви не пропустили жодного кадру, ми склали окрему добірку найкращих камерофонів із потужними батареями.

1. iPhone 15 Plus

Apple iPhone 15 Plus сильно виділяться на тлі своїх сусідів за рейтингом: він має дивний дисплей без підтримки ProMotion та Always On, невеликий обсяг оперативної пам’яті, а також оснащується скромним асортиментом камер. Проте цей пристрій не такий простий, яким здається на перший погляд.

Завдяки енергоефективному процесору та дисплею iPhone 15 Plus є одним із найбільш автономних пристроїв у лінійці. Примітно, що Apple оснастила смартфон флагманською основною камерою, за роздільною здатністю та стабілізацією практично ідентичною iPhone 15 Pro. Тим не менш, дива не сталося і пристрій через особливості позиціонування, як і раніше, позбавлений телеоб’єктиву, що сподобається далеко не всім мобільним фотографам.

2. Honor Magic6 Pro

Honor Magic6 Pro – новинка 2024 року. Смартфон у найкращих традиціях бренду оснащується передовим “залізом”, величезним акумулятором, а також великим обсягом пам’яті.

Головною особливістю основної камери є світлосильна оптика зі змінною апертурою, що забезпечує чудову якість зображення навіть у темну пору доби. Крім того, телеоб’єктив Honor Magic6 Pro має незвичайну матрицю з роздільною здатністю 180 мегапікселів, оптичною стабілізацією, а також просунутого цифрового зуму.

3. ZTE Nubia Z60 Ultra

Смартфони ZTE Nubia не надто популярні за межами материкового Китаю. Тим не менш, пристрої компанії пропонують користувачам незвичайні функції та технічні рішення, які часто не зустрічаються в інших виробників.

Nubia Z60 Ultra можна вважати повноправним флагманом – він оснащується продуктивним процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, великим об’ємом пам’яті та ємним акумулятором. Крім того, камери смартфона мають незвичайні фокусні відстані, які більш властиві професійним фотоапаратам.

Nubia Z60 Ultra ідеально підійде для тих, кому не надто важливий бренд та якість фронтальної камери, але необхідна висока продуктивність, велика батарея та гарна якість фотографій у будь-який час доби.

4. OnePlus 12

OnePlus 12 пропонує насправді королівський набір характеристик за помірною вартістю. Пристрій оснащений флагманським процесором, великим обсягом вбудованої та оперативної пам’яті, а також універсальним набором камер.

Смартфон може похвалитися збалансованими параметрами кожного сенсора і немає очевидних «слабких сторін». Крім того, OnePlus 12 відрізняється потужною батареєю з підтримкою швидкого проводового заряджання, що дозволяє зарядити смартфон до 100% менш ніж за півгодини.

5. Tecno Camon 20 Premier 5G

Tecno Camon 20 Premier виділяється незграбним дизайном блоку камер і задньою панеллю зі штучної шкіри. При досить невисокій ціні цей апарат може конкурувати навіть з більш дорогими рішеннями, особливо щодо своїх фотографічних можливостей.

Смартфон оснащується двома камерами з високою роздільною здатністю сенсорів та світлосильною оптикою, що дозволяє отримувати якісні кадри навіть у складних умовах освітлення. Крім того, основний модуль Camon 20 Premier оснащується подвійною системою стабілізації зображення, що не властиво пристрої середнього класу і дозволяє робити кадри з довгими витримками або на ходу.

Рейтинг топ-5 смартфонів з гарною камерою та великою пам’яттю

Багато користувачів, які люблять фотографувати та знімати відео на свої смартфони, розглядають обсяг постійної пам’яті як основний критерій вибору смартфонів. Навіть незважаючи на те, що багато вже розглянутих нами флагманів та бюджетників мають конфігурації з великою кількістю пам’яті, буде не зайвим розглянути ще п’ять пристроїв з хорошими камерами та ємними накопичувачами.

1. Xiaomi 14 Pro

Xiaomi 14 Pro не зовсім справедливо опинився у тіні флагмана попереднього покоління – 13 Ultra. Тим не менш, 14 Pro пропонує оновлене «залізо», великий обсяг оперативної та постійної пам’яті, а також універсальний набір камер для різних сценаріїв зйомки.

Примітно, що основна камера пристрою має змінну діафрагму, особливо корисну для зйомки пейзажів та архітектури у світлий час доби. У той же час, телеоб’єктив Xiaomi 14 Pro може похвалитися світлою оптикою та зручною для повсякденного використання фокусною відстанню.

2. Vivo X100 Pro

Vivo X100 Pro вийшов якщо і ідеальним, то, як мінімум, хорошим камерофоном. Як і OnePlus 12, пристрій оснащується великим обсягом вбудованої пам’яті, а також трьома камерами з високою світлосилою та непоганим динамічним діапазоном.

Смартфон отримав чи не найбільшу матрицю телеоб’єктива серед усіх представлених у рейтингу систем. Таке рішення дозволяє X100 Pro отримувати різкі та природні кадри, що практично не поступаються за якістю знімкам з основної камери.

3. Oppo Find X7

Oppo Find X7 порадує покупців не лише стильним дизайном, але й чудовим набором характеристик за власну ціну. Доведеться постаратися, щоб знайти в цьому смартфоні “слабке місце”: пристрій оснащується яскравим LTPO-AMOLED дисплеєм із високою частотою оновлення, флагманським процесором, великим об’ємом пам’яті та ємним акумулятором.

Компанія встановила у Find X7 камери з високою роздільною здатністю та універсальним діапазоном фокусних відстаней. Основний модуль та телеоб’єктив отримали оптичну стабілізацію, а у фронтальній та надширококутній камерах навіть не забули про автофокус.

4. Realme GT5 Pro

У технічному плані Realme GT5 Pro дуже схожий на Redmi K70 Pro, проте Realme коштує трохи дорожче і пропонує дещо більший об’єм акумулятора, найкращий телеоб’єктив з оптичною стабілізацією, а також великий об’єм вбудованої пам’яті.

GT5 Pro може стати гарним камерофоном для тих, хто не женеться за модними брендами та шукає пристрій із потужним залізом, збалансованими камерами та великим об’ємом пам’яті.

5. Xiaomi Redmi K70E

Redmi K70E є одним із найбільш бюджетних пристроїв у нашому рейтингу. Тим не менш, смартфон може впевнено конкурувати з більш дорогими пристроями за продуктивністю, а також має великий обсяг пам’яті, якого буде достатньо навіть найвибагливішим користувачам.

Примітно, що K70E оснащується непоганою основною камерою з високою роздільною здатністю та оптичною стабілізацією, придатною навіть для складних сценаріїв зйомки.

Як вибрати телефон із гарною камерою

При виборі смартфона з гарною камерою важливо визначити, які параметри будуть важливі персонально для вас. Ось що вам допоможе зорієнтуватись.

Визначтеся з бюджетом. Смартфони з безкомпромісною та накрученою камерою коштують дорого. Чим нижча ціна, тим більше компромісів. Визначтеся з набором камер. Якщо ви зрідка знімаєте лічильники та документи, вам не потрібен далекобійний зум та зйомка відео в 4K 60 кадр/с. І навпаки, якщо захоплюєтеся мобільною зйомкою, краще брати просунуті моделі. Вибирайте смартфони найпопулярніших брендів. Нові, невідомі виробники можуть мати гарне «залізо», але в них ще мало досвіду в доопрацюванні програмного забезпечення. На папері такі апарати виглядають круто, але насправді можуть розчарувати. Подивіться огляди. У мережі, особливо на YouTube, можна знайти практично на кожен смартфон. Іноді блогери та техножурналісти викладають приклади фото та відео в оригінальній якості – посилання є у статті або під відео. Завантажуйте, розглядайте та робіть висновки.

Як не дивно, вибір камерофона не завжди обмежується виключно технічними характеристиками камер та алгоритмами обробки зображень. Для багатьох користувачів не менш важливою є операційна система і навіть ціна пристрою — при виборі варто враховувати і ці фактори, навіть серед другорядних.

Питання та відповіді

Розповідаємо, як ті чи інші параметри камер впливають на зйомку, та відповідаємо на найпопулярніші запитання користувачів.

Яким критеріям має відповідати хороша камера телефону?

Основним критерієм вибору смартфона з гарною камерою є кількість мегапікселів та розмір сенсора основної камери. Висока роздільна здатність (зазвичай більше 12 Мп) потрібна не для всіх сценаріїв зйомки, проте використання великих сенсорів з великим числом мегапікселів (48, 108 і навіть 200 Мп) дозволяє камерам смартфонів захоплювати більше світла та деталей.

Якість оптичних лінз. У дешеві смартфони встановлюють темні пластикові лінзи. У моделі дорожчі – скляні. У преміальних моделях використовуються об’єктиви з великою кількістю скла (6-8 шт.), з напиленням проти відблисків і підвищення контрастності фото.

Апертура. У більшості випадків ця величина пропорційна різкості одержуваного зображення і обернено пропорційна кількості світла, що потрапляє на матрицю. Таким чином, камера з f/1.6 буде світлосильніше модуля з f/4.0, однак останній даватиме більш різку картинку в умовах достатньої освітленості. Норма сьогодні – f/1,5-f/2.0.

Важливо відзначити, що більшість камер смартфонів оснащуються фіксованою апертурою, проте деякі смартфони (наприклад, Xiaomi 13 Ultra та Huawei Mate 50 Pro) мають механізм пелюсткової діафрагми, який може бути корисним під час зйомки пейзажів та інших загальних планів. Ви можете прикрити діафрагму для досягнення найкращої деталізації.

Система оптичної стабілізації – вона компенсує природне тремтіння рук, гасить вібрації під час зйомки, а також дозволяє робити кадри з довгими витримками. Сильно допомагає у темряві.

Кілька модулів з різною фокусною відстанню – таке рішення дозволяє гнучко кадрувати зображення і знімати як загальні плани і панорами, так і виділяти із загальної картини окремі деталі без втрати якості.

Деякі смартфони додатково оснащуються так званими TOF-камерами, які використовуються для визначення глибини простору та відстані до об’єктів, прискорюючи фокусування у складних умовах. Найчастіше їх можна зустріти в недорогих смартфонах, їхня роздільна здатність не перевищує 2-5 Мп.

Що таке камерофон?

Камерофон – це смартфон, який вирізняється серед інших смартфонів здатністю знімати фотографії та відео підвищеної якості та який надає розширені можливості для користувача. Ці пристрої досить легко розпізнати зовні по блоку камер, що виділяється, який в деяких смартфонах може займати чи не половину задньої панелі.

Серед відмінних рис будь-якого камерофона: наявність декількох камер з різними фокусними відстанями, гарною оптикою та сенсорами з високою роздільною здатністю, наявність системи оптичної стабілізації та просунутого автофокусу.

Як пов’язано якість фотографії та кількість пікселів біля камери смартфона?

Більша кількість мегапікселів дозволяє камерам робити різкіші кадри з підвищеною деталізацією. Тим не менш, у цьому правилі є чимало винятків, про які потрібно знати.

Матриці смартфонів, порівняно з великими камерами, мають мініатюрний розмір. Тому й окремі пікселі тут крихітні – до 1, максимум 2 нанометри. З цієї причини окремі пікселі захоплюють менше світла і виробляють більше цифрового шуму, що негативно позначається на якості картинки.

Для того, щоб упоратися з такими наслідками, використовується технологія об’єднання пікселів у групи – pixel binning. Декілька маленьких пікселів утворюють один віртуальний піксель, який захоплює більшу кількість світла і деталей. Така технологія використовується у всіх сучасних мобільних камерах з роздільною здатністю 48, 64, 108 Мп та 200 Мп.

Саме тому на виході виходять фотографії з роздільною здатністю 12 мегапікселів. Ця роздільна здатність є оптимальною для більшості кадрів зі смартфонів, забезпечуючи оптимальний баланс світлосили, різкості, а також розміру файлу одержуваного зображення.

Багато смартфонів з матрицями на 48 і більше мегапікселів дозволяють робити кадри в повній роздільній здатності без об’єднання пікселів. Такий режим зйомки чудово підійде для пейзажної та архітектурної фотографії. Однак при цьому відключається більшість «розумних» алгоритмів обробки.

Якими характеристиками має мати хорошу фронтальну камеру?

Фронтальні камери в основному використовуються для відеодзвінків та селфі, тому до них пред’являються особливі критерії якості.

Кількість мегапікселів у передній камері не відіграє вирішального значення. Навпаки, більша роздільна здатність та зменшення окремих пікселів призводитиме до появи цифрового шуму та різних артефактів. Тому найчастіше у фронтальних камер 12 Мп, в окремих випадках — більше. Але там вже застосовується згадана вище технологія pixel binning.

Щоб отримувати фотографії з високою деталізацією та різкістю, для хорошої передньої камери бажаний автофокус. Його можна зустріти у смартфонах вищого та преміального сегментів. Також виробники іноді використовують фронтальні ToF-сенсори та додатковий модуль. Перший – для якісного розмиття фону, другий – для зйомки з ширшим кутом.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • писав якийсь телепень...або гугл переводив..про діафрагму -повний брєд

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024

    Новий iPad з iPadOS 18.3 з’явиться навесні 2025 року

    Apple планує випустити iPad 11 базового сегмента навесні, а на пристроях, які поставлятимуться, буде попередньо…

    23.12.2024

    Трамп вирішив врятувати TikTok від блокування у США

    Новообраний президент США Дональд Трамп висловив намір дозволити TikTok продовжити свою діяльність у країні. За…

    23.12.2024

    Старі iPhone отримають урізану версію ШІ в iOS 19

    Згідно з інформацією, яку опублікував французький блог iPhoneSoft, Apple не планує припиняти підтримку старих моделей…

    23.12.2024

    Павло Дуров заявив, що Telegram вперше став прибутковим

    Месенджер Telegram уперше за три роки з моменту появи Premium підписки став прибутковим. Про це…

    23.12.2024