Яблучні пристрої вирізняються високим рівнем захищеності. Є у них захист при крадіжці. Головна принадність цього функціоналу полягає в тому, що він майже не впливає на звичайну роботу гаджета, проте істотно підвищує рівень його захищеності.
Після активації розглянутого функціоналу, якщо користувач якимось чином зіткнувся з випадком, коли не працює ні TouchID, ні FaceID, він все ж таки зможе використовувати смартфон для відправки і прийому повідомлень, здійснення дзвінків, а також активації великої кількості функцій. Однак захист не дозволить йому змінювати паролі від AppleID, а також вносити зміни в налаштуваннях роботи FaceID/TouchID. Також буде заблоковано доступ до перегляду переліку всіх збережених паролів.
Слід зазначити, що відключити функціонал захисту iPhone при крадіжці можна без особливих проблем, що рекомендується робити, коли ви повертаєтеся додому. Активація ж розглянутого функціоналу відбувається наступним чином.
Зазначений алгоритм дій активує захисний функціонал, який вимикається аналогічним чином, що рекомендується робити, повернувшись у знайому локацію. При цьому, навіть з активним захистом від крадіжки, фахівці рекомендують чітко дотримуватися таких правил.
Згідно з інформацією, яку опублікував французький блог iPhoneSoft, Apple не планує припиняти підтримку старих моделей…
Месенджер Telegram уперше за три роки з моменту появи Premium підписки став прибутковим. Про це…
Американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск вважає, що штучний інтелект (ШІ) перевершить інтелект усіх людей…
На YouTube-каналі Nothing нещодавно вийшло нове відео, в якому Люсі Берлі, дизайнерка компанії, розповіла про…
Напередодні зимових свят відоме видання Gizmochina представило детальний рейтинг найкращих камерофонів кінця 2024 року, які…
Коли читаєш цей текст, твій телефон може бути під прицілом хакерів. Ні, я не маю…