Названо ексклюзивні кольори Samsung Galaxy S24 і S24+

Час читання: < 1 хв.

Придбати смартфони в унікальних кольорах можна буде тільки у фірмовому онлайн-магазині Samsung.

Реклама

Ексклюзивні забарвлення розкрив портал NotebookCheck, пославшись на відомого інформатора Роланда Квандта. Базовий Samsung Galaxy S24 і поліпшена версія з великим дисплеєм Samsung Galaxy S24+ запропонують в ексклюзивних зеленому, помаранчевому і синьому кольорах.


Звичайні кольори, нагадаємо, чорний, білий, бузковий. Також смартфони запропонують із золотистими корпусами. Золоті Samsung Galaxy S24 і Samsung Galaxy S24+ прийдуть на зміну жовтим Samsung Galaxy S23 і Samsung Galaxy S23+.

Зараз читають  Послуга пересилання СМС через супутник в iOS 18 буде платною

Прем’єра серії Samsung Galaxy S24 очікується в січні 2024 року. У серію увійдуть базовий Samsung Galaxy S23, великий Samsung Galaxy S24+ і флагманський Samsung Galaxy S24 Ultra.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.