Samsung Galaxy A23 5G отримує оновлення One UI 6 на базі Android 14

Час читання: < 1 хв.

Samsung оновлює свої пристрої за допомогою One UI 6 на базі Android 14, і останнім смартфоном, який отримав стабільний One UI 6, став Samsung Galaxy A23 5G.

Реклама

Оновлення One UI 6 для Samsung Galaxy A23 5G поставляється з версією прошивки A236BXXU4DWKA і підвищує рівень безпеки Android на смартфоні до листопада 2023 року.

Оновлення вже доступне в європейських країнах, включаючи Францію, Італію, Польщу, Португалію та Великобританію, але незабаром воно пошириться і на інші регіони.

Зараз читають  Розкрито характеристики нової моделі Galaxy Z Flip

Якщо ви ще не отримали сповіщення про оновлення на своєму Samsung Galaxy A23 5G, ви можете перевірити його наявність вручну, перейшовши в меню “Налаштування” > “Оновлення програмного забезпечення”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.