Планшетні комп’ютери сприймаються багатьма користувачами як проміжна ланка між смартфонами та ноутбуками. Загалом це правильне твердження, оскільки планшети зберігають мобільність смартфона, при цьому пропонують розширений функціонал ноутбуків, особливо у разі підключення портативної клавіатури.
Через досить високу ціну таблетів відомих брендів ми все частіше воліємо купити бу планшет, а не вибираємо нові пристрої. Який варіант кращий, ми зараз і будемо з’ясовувати.
Переваги купівлі б/у планшета
Розглянемо плюси купівлі вживаних таблетів на прикладі інтернет-магазину комісійної техніки Техноскарб:
- вибір – на сайті ви знайдете широкий асортимент планшетних комп’ютерів різних брендів та серій, яких немає у магазинах комп’ютерної техніки;
- економія – вартість гаджетів б/у суттєво нижча за нові пристрої;
- надійність – ви точно зробите правильний у вибір, тому що на всі моделі вже можна знайти огляди на тематичних сайтах, чого не скажеш про нові серії планшетів;
- гарантія – магазин комісійної техніки Техноскарб пропонує товари з гарантією та можливістю повернення зі зрозумілими умовами.
Також варто сказати про можливість вибору апарату з найкращими технічними характеристиками завдяки різниці у вартості. За ту саму ціну ви зможете купити новий планшет із середнім «залізом» і таблет із топовими показниками.
Переваги покупки нового планшета
На користь нового девайсу кажуть кілька факторів:
- гарантія – гарантійний термін експлуатації та обслуговування нової техніки довший, ніж у вживаних апаратів;
- акумулятор – ви отримуєте акумулятор із невитраченим ресурсом, хоча при першому зарядженні цей фактор втрачає актуальність;
- новизна – завжди приємно отримувати техніку, якою до вас ніхто не користувався.
При виборі між новим та вживаним планшетом важливо зберігати холодну голову і керуватися розумом. Якщо вам важлива не обгортка, а функціонал і можливість економії при купівлі товарів, вибір однозначно за б\у таблетами. У разі бажання отримати абсолютно новий гаджет, вибір також буде очевидним. Однак важливо розуміти, що почуття новизни швидко втрачається, а розчарування від переплати може зберігатися тривалий час.