Стало відомо, які смартфони зламують найчастіше

Час читання: < 1 хв.

За словами експерт, найбільша кількість зломів припадає на гаджети із застарілими версіями операційної системи Android.

Реклама

Але чому так? Експерт причиною інтересу хакерів саме до таких пристроїв називає те, що сьогодні у світі налічується безліч даних телефонів.

Галов зазначає, що, згідно зі статистикою за кількістю користувачів смартфонів на базі Android у період з 2009 по 2023 рік, вони у 2012 році обігнали за популярністю колег на базі iOS.

Потім до 2018 гаджети з Android набрали максимальну базу користувачів і залишалися на першому місці до теперішнього моменту.

Одна з причин, чому ОС Android цікавіша для зловмисників, полягає в тому, що потенційних жертв у світі більше, – звертає увагу фахівець.

Він додав: навіть сьогодні у багатьох країнах спостерігається попит на бюджетні гаджети із застарілими версіями Android у зв’язку з менш жорсткими вимогами до заліза, що використовується.

Таким чином, такі пристрої сьогодні є у багатьох людей, але саме вони є найбільш уразливими, оскільки вони не мають останніх виправлень у сфері безпеки.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.