Apple не буде замінювати батарею iPhone, якщо ви не виконали важливу умову

0

У грудні 2017 року Apple зізналася в тому, що навмисне уповільнює деякі моделі iPhone з застарілими акумуляторами. Компанія принесла вибачення і повідомила, що єдиний спосіб *відновити продуктивність – замінити батарею на нову. В той же тиждень Apple запустила програму по заміні акумулятора за зниженою ціною – $ 29 замість $ 79.

На перший погляд все просто: потрібно прийти в сервісний центр Apple, віддати iPhone зі старою батареєю і заплатити $ 29. Однак, як з’ясували журналісти 9To5Mac, в більшості випадків для заміни акумулятора потрібно дотримати обов’язкову умову.

На сайті Apple в відповідній замітці йдеться, що перед заміною батареї фахівці СЦ повинні переконатися, чи немає на корпусі і екрані iPhone зовнішніх пошкоджень:

Читайте також  WhatsApp нарешті отримав темний режим на Android. Розповідаємо, як його включити

iPhone

Якщо ваш iPhone має якесь ушкодження, яке може перешкодити заміні АКБ, наприклад, тріснутий екран, ця проблема повинна бути вирішена до заміни батареї. У деяких випадках можуть виникнути додаткові витрати.

Виходить, що $ 29, які ви планували витратити на ремонт, можуть легко перетворитися в пару сотень доларів, якщо фахівці Apple вирішать замінити деформований корпус або дисплей з тріщиною.

* Єдиним способом виходом є iOS 11.3 яке вийшло в березні цього року. У цьому оновленні можна вручну відключити уповільнення iPhone.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут