Холдинг BBK щороку випускає купу смартфонів під різними брендами. Але якщо Vivo, Oppo і Realme представлені офіційно, то у бренду OnePlus досі немає по-справжньому великого представництва в нашій країні, а не номінального. Ба більше, шанувальників бренду розчарувало, що компанія більше не дає змоги повноцінно користуватися в решті світу смартфонами, призначеними для китайського ринку. Та й девайси вендора тепер не можна назвати доступними, тим більше що котирування валют не завжди стабільні.
З урахуванням цих факторів вибрати конкретний девайс з усього асортименту в 2023 році досить складно. Але ми спробували спростити для вас завдання і підібрали три найкращі смартфони бренду за співвідношенням ціни та якості. Їх точно можна брати зараз у місцевих магазинах.
Мабуть, єдиний варіант для тих, кому принципово потрібен OnePlus, але водночас щоб він був відносно доступним. Nord N20 вийшов майже півтора року тому, проте популярністю в Україні не користувався. По-перше, це девайс для американського ринку. По-друге, на старті у “норда” були надто потужні конкуренти й очевидно завищена ціна.
Зараз же над покупкою можна подумати – прайс становить 10 тисяч гривень. Якщо N20 SE зовсім бездарний за свої гроші, то у стандартної “двадцятки” при собі є кайфовий і яскравий OLED-дисплей, потужний для своєї категорії процесор Snapdragon 695 з підтримкою 5G (точно тягне багато ігор), прийнятна основна камера на 64 мегапікселі й одразу 6/128 Гбайт пам’яті.
Що щодо мінусів? Почнемо з найнесподіванішого: можна вставити тільки одну фізичну SIM-карту. Слідом ідуть бездарні допоміжні модулі по 2 Мп кожен, відсутність підвищеної герцовки і не найбільш ємний акумулятор на 4500 mAh. Як уже зазначав колега Тимофій Бєляков, за менший прайс можна взяти Infinix Note 30 зі стереозвуком і плавним дисплеєм, хоч це і IPS. Але вибір, зрозуміло, тільки за вами.
Третій “норд” – чудове проміжне рішення, якщо не хочеться брати відвертий середньобюджетник, але і якщо за повноцінний флагман платити немає бажання.
Можете поміркувати самі. Nord 3 реально потужний – спасибі кайфовому флагманському чипу MediaTek Dimensity 9000 і 16/256 Гб пам’яті в базі. А ще на місці, зрозуміло, 120-герцовий OLED-дисплей, акумулятор на 5000 mAh, що заряджається за 15 хвилин, стереодинаміки і гідне тріо камер на 50+8+2 Мп.
Зазвичай Nord 3 критикують за те, що порівняно з минулим поколінням ніяк не прокачали фотоможливості. Але якщо ви переходите з умовного бюджетника Xiaomi трирічної давності, то навряд чи у вас будуть претензії до можливостей об’єктивів. У будь-якому разі, для любителів мобільної фотографії за ті ж гроші існує той же Pixel 7a.
Уже ближче до кінця року вийде нове покоління, але це не означає, що в покупці “одинадцятого” немає сенсу. Навпаки, адже “двунашку” спочатку не відразу завезуть, а на старті її віддаватимуть за шалені гроші. Тож навіть OnePlus 11, який подорожчав, – чудовий варіант.
Всі атрибути по-справжньому флагманського смартфона тут на місці: вигнутий OLED-дисплей з QuadHD-роздільною здатністю, найпотужніший чипсет Snapdragon 8 Gen 2, розкішне тріо камер від Hasselblad на 50+32+48 Мп з оптичною стабілізацією і 2х-зумом на телеоб’єктиві. А потужність зарядки взагалі тут у 100 Вт, тобто “одинадцятий” підживлюється повністю всього за 25 хвилин.
Головне правило: не шкодуйте грошей і переплачуйте за глобальну версію, щоб точно не було жодних проблем під час подальшого використання девайса.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…