Холдинг BBK щороку випускає купу смартфонів під різними брендами. Але якщо Vivo, Oppo і Realme представлені офіційно, то у бренду OnePlus досі немає по-справжньому великого представництва в нашій країні, а не номінального. Ба більше, шанувальників бренду розчарувало, що компанія більше не дає змоги повноцінно користуватися в решті світу смартфонами, призначеними для китайського ринку. Та й девайси вендора тепер не можна назвати доступними, тим більше що котирування валют не завжди стабільні.
З урахуванням цих факторів вибрати конкретний девайс з усього асортименту в 2023 році досить складно. Але ми спробували спростити для вас завдання і підібрали три найкращі смартфони бренду за співвідношенням ціни та якості. Їх точно можна брати зараз у місцевих магазинах.
Мабуть, єдиний варіант для тих, кому принципово потрібен OnePlus, але водночас щоб він був відносно доступним. Nord N20 вийшов майже півтора року тому, проте популярністю в Україні не користувався. По-перше, це девайс для американського ринку. По-друге, на старті у “норда” були надто потужні конкуренти й очевидно завищена ціна.
Зараз же над покупкою можна подумати – прайс становить 10 тисяч гривень. Якщо N20 SE зовсім бездарний за свої гроші, то у стандартної “двадцятки” при собі є кайфовий і яскравий OLED-дисплей, потужний для своєї категорії процесор Snapdragon 695 з підтримкою 5G (точно тягне багато ігор), прийнятна основна камера на 64 мегапікселі й одразу 6/128 Гбайт пам’яті.
Що щодо мінусів? Почнемо з найнесподіванішого: можна вставити тільки одну фізичну SIM-карту. Слідом ідуть бездарні допоміжні модулі по 2 Мп кожен, відсутність підвищеної герцовки і не найбільш ємний акумулятор на 4500 mAh. Як уже зазначав колега Тимофій Бєляков, за менший прайс можна взяти Infinix Note 30 зі стереозвуком і плавним дисплеєм, хоч це і IPS. Але вибір, зрозуміло, тільки за вами.
Третій “норд” – чудове проміжне рішення, якщо не хочеться брати відвертий середньобюджетник, але і якщо за повноцінний флагман платити немає бажання.
Можете поміркувати самі. Nord 3 реально потужний – спасибі кайфовому флагманському чипу MediaTek Dimensity 9000 і 16/256 Гб пам’яті в базі. А ще на місці, зрозуміло, 120-герцовий OLED-дисплей, акумулятор на 5000 mAh, що заряджається за 15 хвилин, стереодинаміки і гідне тріо камер на 50+8+2 Мп.
Зазвичай Nord 3 критикують за те, що порівняно з минулим поколінням ніяк не прокачали фотоможливості. Але якщо ви переходите з умовного бюджетника Xiaomi трирічної давності, то навряд чи у вас будуть претензії до можливостей об’єктивів. У будь-якому разі, для любителів мобільної фотографії за ті ж гроші існує той же Pixel 7a.
Уже ближче до кінця року вийде нове покоління, але це не означає, що в покупці “одинадцятого” немає сенсу. Навпаки, адже “двунашку” спочатку не відразу завезуть, а на старті її віддаватимуть за шалені гроші. Тож навіть OnePlus 11, який подорожчав, – чудовий варіант.
Всі атрибути по-справжньому флагманського смартфона тут на місці: вигнутий OLED-дисплей з QuadHD-роздільною здатністю, найпотужніший чипсет Snapdragon 8 Gen 2, розкішне тріо камер від Hasselblad на 50+32+48 Мп з оптичною стабілізацією і 2х-зумом на телеоб’єктиві. А потужність зарядки взагалі тут у 100 Вт, тобто “одинадцятий” підживлюється повністю всього за 25 хвилин.
Головне правило: не шкодуйте грошей і переплачуйте за глобальну версію, щоб точно не було жодних проблем під час подальшого використання девайса.
Витоки та рекламні візуалізації, що нещодавно з'явилися, дають змогу зазирнути в майбутнє серії iPhone 17…
Користувачі Windows 11, які встановили накопичувальне оновлення, що вийшло на цій накопичувальне оновлення, зіткнулися з…
На форумі Reddit в розділі r/GamingLeaksAndRumour s з'явилися фотографії передбачуваної консолі Nintendo Switch 2 у…
Покупці часто повертають у магазини ноутбуки на базі Arm-процесорів. Про це повідомляє портал Tom's Hardware…
У Samsung Galaxy S25 Ultra буде кілька особливих кольорів. Про "Титановий синій" ми вже писали,…
Останні витоки і чутки вже дають гарне уявлення про те, яким може бути Samsung Galaxy…