Смартфони

В Apple розповіли, як заощадити заряд батареї в iPhone: багато хто користується смартфоном неправильно

Share
Час читання: 2 хв.

Для оптимального використання батареї смартфона, слід дотримуватися всього одного простого правила.

Як часто ви закриваєте невикористовувані додатки? У багатьох користувачів смартфона в голові існує установка, що потрібно повністю вивантажувати додаток із пам’яті пристрою, якщо не користуєшся ним хоча б кілька хвилин. А інакше він витрачатиме батарею, працюючи у фоновому режимі.

Компанія Apple пояснила, що це не так: з оперативної пам’яті телефону не потрібно вивантажувати додатки, тому що ніякої економії заряду не відбудеться. Ба більше, висока ймовірність, що за кілька хвилин додаток знадобиться вам знову, а на його запуск смартфон витратить ресурси, що призведе до більш стрімкого витрачання заряду акумулятора.

На форумі Apple, представник компанії пояснив, що пам’ять смартфона працює зовсім не так, як у людини. Якщо ми триматимемо в голові одразу кілька справ, то, напевно, швидко втомимося і розтратимо всю енергію даремно, проте iPhone практично не витрачає ресурсів на обслуговування додатків, які перебувають у фоновому режимі.

Ба більше, операційна система iOS оптимізована таким чином, що самостійно вивантажить застосунок із пам’яті, якщо ресурсів для його обслуговування не вистачатиме. Користувачеві не варто замислюватися над цим самостійно, а список відкритих застосунків потрібен лише для того, щоб ефективно перемикатися між кількома програмами. Але для чого тоді потрібна функція примусового закриття? Представник компанії заявив: “Примусово закрити додаток слід тільки в тому разі, якщо він не відповідає”.

Тому не варто вивантажувати з пам’яті додатки по кілька разів на годину. Користі від цього ніякої, а потенційних незручностей дуже багато. Не думайте про оптимізацію пам’яті пристрою: інженери Apple подбали про це за вас.

Про що вони точно не подбали, так це про якісну роботу смартфонів iPhone 15 Pro і Pro Max. Новинки вийшли вкрай невдалими: вони перегріваються, екрани пристроїв вигорають, а титанова рамка не робить смартфон міцнішим. Можливо, тому смартфони так різко впали в ціні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: AppleiPhone
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024