Смартфони

В Apple розповіли, як заощадити заряд батареї в iPhone: багато хто користується смартфоном неправильно

Share
Час читання: 2 хв.

Для оптимального використання батареї смартфона, слід дотримуватися всього одного простого правила.

Як часто ви закриваєте невикористовувані додатки? У багатьох користувачів смартфона в голові існує установка, що потрібно повністю вивантажувати додаток із пам’яті пристрою, якщо не користуєшся ним хоча б кілька хвилин. А інакше він витрачатиме батарею, працюючи у фоновому режимі.

Компанія Apple пояснила, що це не так: з оперативної пам’яті телефону не потрібно вивантажувати додатки, тому що ніякої економії заряду не відбудеться. Ба більше, висока ймовірність, що за кілька хвилин додаток знадобиться вам знову, а на його запуск смартфон витратить ресурси, що призведе до більш стрімкого витрачання заряду акумулятора.

На форумі Apple, представник компанії пояснив, що пам’ять смартфона працює зовсім не так, як у людини. Якщо ми триматимемо в голові одразу кілька справ, то, напевно, швидко втомимося і розтратимо всю енергію даремно, проте iPhone практично не витрачає ресурсів на обслуговування додатків, які перебувають у фоновому режимі.

Ба більше, операційна система iOS оптимізована таким чином, що самостійно вивантажить застосунок із пам’яті, якщо ресурсів для його обслуговування не вистачатиме. Користувачеві не варто замислюватися над цим самостійно, а список відкритих застосунків потрібен лише для того, щоб ефективно перемикатися між кількома програмами. Але для чого тоді потрібна функція примусового закриття? Представник компанії заявив: “Примусово закрити додаток слід тільки в тому разі, якщо він не відповідає”.

Тому не варто вивантажувати з пам’яті додатки по кілька разів на годину. Користі від цього ніякої, а потенційних незручностей дуже багато. Не думайте про оптимізацію пам’яті пристрою: інженери Apple подбали про це за вас.

Про що вони точно не подбали, так це про якісну роботу смартфонів iPhone 15 Pro і Pro Max. Новинки вийшли вкрай невдалими: вони перегріваються, екрани пристроїв вигорають, а титанова рамка не робить смартфон міцнішим. Можливо, тому смартфони так різко впали в ціні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: AppleiPhone
  • Останні записи

    Проблеми після оновлення: чому ваш смартфон гальмує і що з цим робити

    Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…

    21.12.2024

    Samsung готується додати два нові розміри для кільця Galaxy

    Розумні каблучки Samsung Galaxy Ring скоро будуть випущені у двох більших розмірах. Спочатку про це…

    21.12.2024

    Відповідь на ChatGPT Search: Google додає АІ-режим у свій пошуковик

    Google планує додати на пошукову сторінку режим ШІ, що надає користувачам можливість діалогу з чат-ботом…

    21.12.2024

    Топ-6 характеристик смартфонів, на які не варто звертати увагу

    Коли вибираєш новий смартфон, здається, що всі ці цифри і технічні характеристики важливі. Але насправді,…

    21.12.2024

    Google розробила план, щоб знизити монополію в пошукових системах

    Федеральний суд США розглядає справу про монополію Google у сфері пошукових систем, встановивши в серпні…

    21.12.2024

    Маленькі, але потужні: топ-4 найкращих компактних смартфонів 2024

    Втомилися від гігантських екранів, які ледве поміщаються в руку? Сьогодні я вам покажу кілька крутих…

    21.12.2024