Смартфони

Топ-5 найкращих смартфонів realme, які можна купити у 2023 році

Share

Компанія Realme прийшла на ринок в 2019 році і всього за кілька років встигла зайняти одне з лідируючих місць з продажу смартфонів. У чому ж секрет? Як і Xiaomi, бренд спеціалізується на виробництві недорогих пристроїв з максимально навороченим за свої гроші залізом. Ми відібрали п’ять легендарних девайсів бренду, які сміливо можна брати і в 2023 році – посилання залишили внизу.

Важливо: всі ціни вказані на момент складання замітки і для Москви – жителі інших регіонів можуть переключитися на столицю і перевірити можливість оформлення доставки.

Realme 10

Ціна: 8000 грн

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Максимально збалансований бюджетник зі стильним дизайном і адекватними спеками. Чим він хороший? Перш за все, екраном – у ньому встановлена 90-герцова AMOLED-панель на 6.4 дюйма з роздільною здатністю Full HD+ і яскравістю 1000 ніт, якою комфортно користуватися навіть у сонячну погоду. При цьому все відмінно і з продуктивністю – потужності чипа MediaTek Helio G99 вистачає не тільки для плавної роботи системи, а й для геймінгу на середніх налаштуваннях графіки. Автономність теж на висоті – у смарта при собі акумулятор на 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33 Вт. З інших ніштяків – камери на 16 і 50+2 мегапікселів, NFC-модуль, окремий слот microSD і 3.5-мм мініджек для навушників. Один із найкращих бюджетників на ринку.

Realme GT Neo 3

Ціна: 12 000 грн

Зухвалий субфлагман із крутим залізом, який підійде навіть геймерам. Головна фішка пристрою – топова продуктивність. Завдяки чипу MediaTek Dimensity 8100 девайс з легкістю справляється навіть з найвимогливішими тайтлами на максималках без перегрівів і троттлінга. До екрану питань теж немає – гаджет отримав 120-герцовий AMOLED-дисплей на 6.7 дюйма з роздільною здатністю Full HD+, передачею кольору 1 мільярд кольорів і підтримкою HDR10+. Варто відзначити і непогану оптику – смарт обладнаний 16-мегапіксельною селфі-камерою і блоком з трьома модулями на 50+8+2 мегапікселів з оптостабом біля головного датчика, здатними видавати круті фото і відео при достатньому освітленні. Але це ще не все – в “нео” встановлений акумулятор на 5000 мАг з підтримкою надшвидкої зарядки на 80 Вт, що дає змогу перезарядити його повністю всього за 32 хвилини. Не забуваємо і про стереодинаміки та NFC-модуль. Справжній топ за свої гроші – можна брати і в 2023 році.

Realme 11 Pro+

Ціна: 15 000 грн

Найстильніший девайс бренду на сьогодні. Які в нього плюси? По-перше, гаджет отримав задню панель з екошкіри, над дизайном якої працював колишній дизайнер Gucci Маттео Менотто – поціновувачам стилю таке точно сподобається. По-друге, немає питань до заліза – у смарта при собі шикарний 120-герцовий AMOLED-екран на 6.7 дюйма з FullHD-роздільною здатністю і кольоропередачею 1 мільярд кольорів, оптимальний для середнього геймінгу чип MediaTek Dimensity 7050 і придатний акумулятор на 5000 мАг із підтримкою 100-ватного ападтера. Простими словами, для повсякденних завдань і запуску неважких ігор потужності смартфона вистачить з головою, а за потреби його можна зарядити до країв всього за півгодини. По-третє, вирішує оптика – девайс обладнаний крутою 32-мегапіксельною фронталкою і блоком з трьома модулями на 200+8+2 мегапікселів. Для зйомок при хорошому освітленні саме те. З інших ніштяків – NFC-модуль і стереодинаміки. Беріть, якщо шукаєте смартфон з незвичайним дизайном.

Realme GT 2 Pro

Ціна: 25 000 грн

Заряджений флагман з унікальними камерами і потужним залізом. Над зовнішнім виглядом пристрою працював популярний дизайнер мінімаліст Наото Фукасава – задня панель смартфона виконана з екопластику, який за тактильними відчуттями нагадує папір. Варто похвалити й екран девайса – це 120-герцова AMOLED-панель на 6.7 дюйма з роздільною здатністю 2K QuadHD, кольоропередачею 1 мільярд кольорів, підтримкою HDR10+ і яскравістю 1400 ніт. На такому максимально комфортно дивитися відоси, гортати соцмережі та грати. Продуктивністю гаджет забезпечує екс-флагманський чип Snapdragon 8 Gen 1 – під час максимальних навантажень він перегрівається і троттлить, проте з повсякденними завданнями і геймінгом на високих налаштуваннях справляється відмінно. Не можна не відзначити і незвичайні фотоможливості “прошки” – крім 32-мегапіксельної селфі-камери, в ній встановлено тріо камер на 50+50+3 мегапікселів з оптостабом у головного сенсора, кутом огляду 150° в ультраширику та мікроскопом з 40-кратним зумом замість макромодуля. З іншими спеками теж все гуд – апарат обладнаний батареєю на 5000 мАг з підтримкою надшвидкої зарядки на 65 Вт, NFC-модулем і стереодинаміками. Відмінний вибір для тих, кому важливі фотоможливості.

Realme GT 3

Ціна: 25 000 грн

Зрозуміло, ми не могли обійти стороною головний флагман бренду – він унікальний відразу за кількома параметрами. За якими? По-перше, у нього при собі суперплавний 144-герцовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 1.5K, кольоропередачею 1 мільярд кольорів і піковою яскравістю 1400 ніт – він відмінно передасть усю плавність анімацій у додатках та іграх. По-друге, вирішує продуктивність – смарт базується на чипі Snapdragon 8+ Gen 1 у тандемі з 16 Гбайт ОЗП і 1 Тбайт вбудованої пам’яті. Цього більш ніж достатньо для запуску будь-яких тайтлів на максималках – навіть під час годинного троттлінг-тесту продуктивність девайса залишалася в межах 89%. Ну і нарешті, гаджет хоч і отримав скромний акумулятор на 4600 мА-год, однак це компенсується підтримкою рекордно швидкої зарядки на 240 Вт. Від 0 до 100% “трійка” заряджається всього за 10 хвилин – неймовірно! Решта спеків у порядку – у гаджеті встановлені стандартні для класу камери на 16 і 50+8+2 мегапікселів з оптостабом і RGB-індикатором, стереодинаміки і NFC-модуль. Найбільш наворочений смарт бренду – однозначно варто брати.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Realme
  • Останні записи

    Новий чіп M4 в iPad Pro розігнали за допомогою рідкого азоту

    У продаж надійшов новий iPad Pro (2024), оснащений процесором Apple M4, і технологічні ентузіасти вже…

    16.05.2024

    Блогер перевірив, чи можна погнути нові iPad Pro на M4 (відео)

    На початку травня Apple презентувала абсолютно нові 11- та 13-дюймові iPad Pro на чіпах M4.…

    16.05.2024

    Експерти назвали 6 найпопулярніших виробників смартфонів за останні 10 років

    Аналітики AltIndex підрахували кількість усіх смартфонів, проданих Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei та іншими компаніями з…

    16.05.2024

    Що покажуть на PlayStation Showcase 2024: всі витоки

    Насувається новий ігровий рік. Безліч сюрпризів та подарунків. Sony буде дивувати і радувати своїх шанувальників…

    16.05.2024

    В Android 15 з’явиться «розумна» система захисту від крадіжки смартфона

    Як повідомляє The Verge, в операційній системі Android 15 від корпорації Google з'явиться низка "розумних"…

    16.05.2024

    Google представила 7 нових функцій, які з’являться в Android

    Коли ми говоримо про безпеку смартфонів, найчастіше нам розуміють різні механізми захисту від цифрових загроз…

    16.05.2024