Як встановити iOS 17 на свій iPhone просто зараз

UPG

1. Перевірте сумісність вашого пристрою.

Перед початком встановлення переконайтеся, що ваш смартфон може підтримувати iOS 17. До списку сумісних пристроїв включено всі відносно нові моделі iPhone, такі як iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE (2020 і 2022 років). Перш ніж оновлюватися, врахуйте, що нові функції можуть викликати проблеми.

2. Створіть резервну копію даних.

Не забувайте робити резервні копії перед оновленням. Витративши півгодини, ви зможете легко повернутися до попередньої версії прошивки, якщо щось піде не так. Резервні копії можна створити через iCloud або за допомогою Finder (iTunes) на комп’ютері. Для більшої надійності рекомендується використовувати обидва методи.

3. Встановіть профіль iOS 17 бета.

Перейдіть на сайт програми бета-тестування Apple, натисніть кнопку “Зареєструватися” і увійдіть у свій акаунт Apple ID. Потім знайдіть і натисніть на кнопку “Завантажити профіль” і підтвердіть свої дії. Не звертайте уваги на вказівку iOS 16 – профіль буде застосовуватися і для iOS 17. Відкрийте налаштування, знайдіть пункт “Профіль завантажено” і встановіть його.

4. Оновіться до iOS 17.

Перейдіть у “Налаштування” -> “Основні” -> “Оновлення ПЗ” і виберіть пункт “Бета-оновлення”. Потім виберіть iOS 17 Developer Beta, поверніться на попередній екран і натисніть “Завантажити та встановити”, щоб оновитися до нової версії. Якщо iOS 17 не буде знайдена, спробуйте вийти і знову зайти в налаштування або перезавантажити iPhone.

Тепер ви знаєте, як встановити IOS 17 на ваш Айфон. Комфорт став ближчим і доступнішим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я